Mutluyken Zaman Hızlı Akar - Pınar Maro - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Mutluyken Zaman Hızlı Akar – Pınar Maro

Mutluyken Zaman Hızlı Akar – Pınar Maro

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Haziran 11th, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 366
Yazar: Pınar Maro

9.719 Kişi Tarafından Görüldü

İnsan ilişkilerinde ve bireyin toplumsal rolleri konusunda kanıksanmış gerçeklere farklı bir açıdan bakarak okurun ezberini bozma özelliği de taşıyan anlatının bilhassa son bölümleri, hasta yakınları için başlarını yaslayacakları bir omuza dönüşüyor.

Yargılamadan, ne yapacağını/yapması gerektiğini söylemeden, acıyan gözlerle bakmadan yalnızca anlıyor ve anladığını anlatıyor.

Kitap, pek çok hasta yakınının yargılanma korkusuyla dillendirmekten kaçındığı hisleri cesurca ama kavga etmeden ifade edişiyle onların da sesi olmaya aday.

Ve Gün Gelir İnsan Felakete Bile Uyum Sağlar…

Az sonra cesur, eğlenceli, akıllı, hınzır, çalışkan, yorgun ve kararlı bir kadının anı-romanında kaybolacaksınız.

Bir psikoloğun anılarını belli bir yaştan sonra gözden geçirmesi ve hikâye ediş şekli, onca acıya rağmen nasıl bu kadar sürükleyici olur, göreceksiniz.

– İclal Aydın

Size şu soruyu sormak istiyorum: En sevdiğinizle dört sene aynı çatı altında ha öldü ha ölecek diye yaşadınız mı hiç?

Bir düşünün derim. Çok ama çok ağır bir tecrübe. Allah hiçbirinize yaşatmasın.

Şimdi eğer sevdiğiniz yanınızdaysa sımsıkı sarılın ona. Eğer yoksa, kendinize sımsıkı sarılın. Sonuçta siz biricik ve teksiniz.

Ve bu da sizin hayatınız…

bir kadının ilk gençliğinden olgunluk çağlarına dek yaşadıklarını akıcı ve eğlenceli bir dille okura aktarıyor. Maro, kitap boyunca geçmişinde yer etmiş anıları aktarırken bir yandan da bugünden o yıllara bakıyor ve hem mesleki tecrübesinin hem de yaşam tecrübesinin ışığında olayları analiz ederek bir anlamda okura bir rehber de sunuyor.

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı : 366

İlk Baskı Yılı : 2019

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön - Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.