Mürekkep ve Yıldızların Kızı - Kiran Millwood Hargrave - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Mürekkep ve Yıldızların Kızı – Kiran Millwood Hargrave

Mürekkep ve Yıldızların Kızı – Kiran Millwood Hargrave

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Mart 9th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 210
Yazar: Kiran Millwood Hargrave

232 Kişi Tarafından Görüldü

Mürekkep ve Yıldızların Kızı ; Waterstones Çocuk Kitapları Ödülü ve İngiliz Kitap Ödülleri Yılın Çocuk Kitabı kazananı ‘Başından sonuna kadar kesinlikle sevdim’ TOM FLETCHER ‘Okudum, sevdim’ MALORIE BLACKMAN ‘Kiran Millwood Hargrave büyüleyici bir sihir dünyası yaratıyor, efsane ve macera’ EMMA CARROLL Adasını terk etmesi yasak olan Isabella, haritacı babasının bir zamanlar haritasını çıkardığı uzak diyarların hayalini kurar.

 

Arkadaşı kaybolduğunda, aramaya rehberlik etmek için gönüllü olur. Duvarların ötesindeki dünya canavarlarla dolu bir çorak arazidir ve kuru nehirlerin ve dumanı tüten dağların altında uykusundan bir ateş iblisi hareket etmektedir. Kısa süre sonra, haritasını, kalbini ve eski bir efsaneyi takip eden Isabella, yolculuğunun gerçek sonunu keşfeder: adayı kurtarmak. Güzel, heyecan verici ve büyülü, Kiran Millwood Hargrave’

 

Özet

 

Isabella Riosse’nin adadan ayrılması yasaktı. Fakat eski haritaların gösterdiği uzak diyarlara gitmek istiyordu.

 

Bir kartografın kızı olarak mürekkepler, haritalar ve yıldızlar hakkında bilgi sahibiydi.

Bir önceki yazımız olan Agapi (Ölümsüz Aşk) - Sarah Jio başlıklı kitabımızda Agapi  Ölümsüz Aşk, Agapi  Ölümsüz Aşk ekitap indir ve Agapi  Ölümsüz Aşk ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.