Mükemmel Gibi Bir Şey - S.C.Stephens - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Mükemmel Gibi Bir Şey –  S.C.Stephens

Mükemmel Gibi Bir Şey – S.C.Stephens

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ocak 21st, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 245
Yazar: S.C.Stephens

484 Kişi Tarafından Görüldü

1 numaralı New York Times çoksatan yazarı SC Stephens’tan “orjinal ismi Something Like Perfect”olan romandan, amacınızı bulmak, hayallerinizi yaşamak ve ruh eşinizi sevmekle ilgili karmaşık bir romantizm geliyor.

Valerie asla kız kardeşini incitecek bir şey yapmaz, ancak  hayallerinin erkeği kız kardeşinin yeni erkek arkadaşı olduğu ortaya çıkınca ailesine sadık kalmak giderek zorlaşır. Jake ile arasında hiçbir şey olmayacağını biliyor, ama bu onun ona umutsuzca düşkün olmasını engellemiyor.

Valerie, mesafesini koruyarak Jake’e olan duygularını bir kenara itmekte çoğunlukla başarılıdır, ancak aşçılık okulundan sonra bir iş bulmakta zorlandığında, ona dünyaca ünlü bir şefle bir ömür boyu çalışma fırsatı sunan Jake’tir… ve ayrıca, Jake’le çalışıyor.

Valerie’nin kalbi kararsızlıkla çarpar.
Kız kardeşler aynı adama aşık olduklarında, bir kız kardeş onun kalbini kazanırken diğeri onun sevgisini kazanır. Ona apaçık görünen şey onun için apaçık değildir. Sonra zaman ve trajedi, ilişkinin görünümünü ve algısını değiştirir.

Genel:

Durumun ifade edilen duygularla garipliği, bu sınırsız ilişkiyle bağlantı kurmayı zorlaştırdı.

Daha fazla endişe ve daha çok bir aşk üçgeni kinayesi ummuştum. Aynı adama aşık olan iki kız kardeş bana bir kedi dövüşü olacağı izlenimini verdi.

yazar hakkında

SC Stephens, her boş anı duygu yüklü ve aşk yüklü hikayeler yaratarak geçirmekten hoşlanan çok satan bir yazardır. Stephens o zamandan beri durmaksızın yazıyor.

Şu anda iki güzel çocuğuyla birlikte Kuzeybatı Pasifik’te yaşıyor.

Bir önceki yazımız olan Kalk Yerine Yat - Şermin Yaşar başlıklı kitabımızda Kalk Yerine Yat-Şermin Yaşar, Kalk Yerine Yat-Şermin Yaşar ekitap indir ve Kalk Yerine Yat-Şermin Yaşar ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.