Mor-G - Kahraman Tazeoğlu - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Mor-G – Kahraman Tazeoğlu

Mor-G – Kahraman Tazeoğlu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Temmuz 18th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 160
Yazar: Kahraman Tazeoğlu

3.941 Kişi Tarafından Görüldü

“Artık bütün dünya çığırından çıkmıştı.

Üstelik kimse bunu önemsemiyordu. Bir dolu uluslararası kongreler düzenledi ama hiçbiri bilim adamlarının egolarını tatmin ettiği toplantılardan öteye geçemedi.

Devlet başkanları bir araya gelip alınabilecek önlemler konusunda görüş belirtti ama her devlet için para çok daha değerli bir güç olarak çıktı ortaya.

Kısa zaman sonra dünyanın büyük felaketler yaşayacağını bildikleri halde, kimse kılını kıpırdatmadı. Konuyla ilgili en duyarlı olanlar, dünyaya yeni bir çocuk getirmemeyi tercih ettiler en fazla.

Düşünebiliyor musun?

Dünya bitti…

Bu kadar!

Ne zaman ki bu son noktaya gelindi, işte o vakit MOR’un söylediği oldu. İnsan kendi türünün devamını sağlamak içgüdüsüyle çılgınca bir önlem aldı. İnsanı yok etmeden, dünyayı insandan kurtarmanın yolu bulundu.

Bünyesi zayıf olanları ve yaşlıları öldüren bir virüsün hızla yayıldığı korkusuyla insanları evlerine kapattılar.

Neyse ki çok geçmeden Türkiye’de bir bilimadamı virüsün aşısını bulduğunu iddia ederek çıktı ortaya.

Adı Nuh Ulak… 

Senin büyük büyük büyük büyük amcan yani…”

Kahraman Tazeoğlu ve M. H. Kan’ın kaleme aldığı distopik romanlar serisinin ilk kitabı MOR, dünyayı bekleyen salgın hastalıkların kapıda olduğunu öngörerek, nefes kesici kurgusuyla okura eşsiz bir gelecek deneyimi yaşatmıştı.

Serinin ikinci kitabı MOR-G ise salgınlardan sonraki dünyanın tüyler ürpertici yeni düzenini son derece gerçekçi bir düşünce yapısıyla tahayyül ediyor.

(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı : 160

İlk Baskı Yılı : 2020

Kitap tanıtım amaçlı olarak yayınlanmıştır.İyi okumalar.

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön - Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.