Merhametli Gerçek (Mercy Kilpatrick Serisi 2) - Kendra Elliot - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Merhametli Gerçek (Mercy Kilpatrick Serisi 2) – Kendra Elliot

Merhametli Gerçek (Mercy Kilpatrick Serisi 2) – Kendra Elliot

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ekim 28th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 400
Yazar: Kendra Elliot

475 Kişi Tarafından Görüldü

Amazon Charts ve Wall Street Journal En Çok Satanlar Listesinden

Hayatta kalma uzmanı bir ailede yetişen FBI ajanı Mercy Kilpatrick, her zorluğun üstesinden gelebilmektedir. Hatta eve döndüğünde, ona karşı olan düşmanca davranışların bile. Ancak Eagle’s Nest, Oregon taşra toplumunda karmaşaya sebep olan tek kişi, o değildir.

İlk başta gençlerin yapmış oldukları eşek şakası olarak düşünülen yangınlar, iki polis memuru cinayetinin de olaylara eklenmesiyle, ölümcül bir olay silsilesine dönüşür. Mercy, Polis Şefi Truman Daly ile beraber, artık bir katil olan kundakçının peşine düşer.

Ailesi ve toplum üyeleri tarafından dışlanan Mercy, herhangi bir ipucu bulabilmek için kulağını dört açmak zorundadır. Bulunduğu bölgede, devlet karşıtı milis hareketlerinin oluşmaya başladığı söylentilerini duyması çok zaman almaz. Eğer kundakçı onların arasından biriyse, Mercy onu ortaya çıkarmaya kararlıydı.

Yoksa araştırmalarının neticesinde şok edici bir sırla karşılaşan Mercy’nin çılgın bir adamı avlama gayretleri, iç hesaplaşmaya mı dönecektir?

Özet

FBI ajanı Mercy, ikinci kitap olan merhametli gerçek kitabında da suçlulara karşı dik duruşuyla ve cesaretiyle bize heyecanlı bir okuma sunuyor.

Belli bölgeler de çıkarılan yangınlar ve bu yangınlarda zarar gören taşra halkı için işler sıkıntılı bir hal almaya başlar. Ancak bu yangınlara, bir de yangın alanına giden iki polis memurunun öldürülmesi de eklenince işler artık gençlerin eğlence anlayışından çıkar..

Polis şefi Truman Daly ile Mercy hem cinayetleri, hem yangınları aydınlatmaya çalışırken kendilerini ölümle burun buruna bulurlar.

Bir önceki yazımız olan Yabancı - Stephen King başlıklı kitabımızda Yabancı Stephen King, Yabancı Stephen King ekitap indir ve Yabancı Stephen King ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Merhametli Gerçek (Mercy Kilpatrick Serisi 2) – Kendra Elliot” için 1 Yorum

  • Admin daha önce de yazılmış ama rica etsem Fırtınalar İmparatorluğunun pdfsini mümkünse ekler misin? Şimdiden teşekkür ederim

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.