Meredith Gentry Gölgelerin Öpücüğü I - Laurell K. Hamilton - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Meredith Gentry Gölgelerin Öpücüğü I  –  Laurell K. Hamilton

Meredith Gentry Gölgelerin Öpücüğü I – Laurell K. Hamilton

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Ocak 20th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 415
Yazar: Laurell K. Hamilton

604 Kişi Tarafından Görüldü

“Karanlıktan sonra gerçek adımın söylenmesi yeterliydi ve halama geri dönecekti. O Havanın ve Karanlığın Kraliçesiydi ve bu da karanlıkta söylenen her şeyi eninde sonunda onun duyacağı anlamına geliyordu. kayıp Elf Amerikan Prensesi’ni bulmanın Elvis’i bulmaktan daha popüler hale gelmesi işe yaramıştı.

Büyüsü her zaman kör ipuçlarını takip ediyordu. Prenses Meredith Utah’ta kayak yapıyor. Paris’te dans ediyor. ve Vegas’ta kumar oynuyor. Üç yıl sonra hala bir cepheydim.

Aslında, Meredith, Los Angeles’ta doğaüstü suçlarda uzmanlaşmış özel bir dedektif olarak yaşayan bir insan olarak poz veriyor. Ama şimdi, Kraliçe’nin baş koruması ve suikastçısı Doyle, istese de istemese de onu geri getirmek için gönderildi. Ve aniden Meredith, korkunç teyzesinin planlarında kendini bir piyon olarak bulur. . .

Tüm UnSeelie Mahkemesinin geleceğini etkileyen planlar. İşin gereklilikleri: dünyanın en güzel – ve ölümsüz – erkeklerinin sürekli birlikteliğinin tadını çıkarmak. Ödül: taç – ve yaşamaya devam etme fırsatı. Cezası: ölüm.

Özet

“Adım Meredith Gentry, ama tabii ki gerçek adım değil. Hava ve Karanlığın Kraliçesi teyzemin yumuşak kulağına gece rüzgarlarında tek bir sessiz sözün dolaşması korkusuyla karanlıktan sonra gerçek adımı fısıldamaya bile cesaret edemiyorum. Ölmemi istiyor. Nedenini bile bilmiyorum.”

Faerie’nin yüksek mahkemesinin prensesi Meredith Gentry, Los Angeles’ta doğaüstü suçlarda uzmanlaşmış bir PI olarak yaşayan bir insan olarak poz veriyor.

Aniden Meredith, korkunç teyzesinin planlarında kendini bir piyon olarak bulur. Onu bekleyen iş: dünyanın en güzel ölümsüz adamlarının sürekli birlikteliğinin tadını çıkarmak. Ödül: taç ve yaşamaya devam etme fırsatı. Başarısızlığın cezası: ölüm..

Bir önceki yazımız olan Sucker Punch: Anita Blake Vampire Hunter Book 27 - Laurell K. Hamilton başlıklı kitabımızda Sucker Punch: Anita Blake Vampire Hunter Book 27, Sucker Punch: Anita Blake Vampire Hunter Book 27 ekitap indir ve Sucker Punch: Anita Blake Vampire Hunter Book 27 ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Meredith Gentry Gölgelerin Öpücüğü I – Laurell K. Hamilton” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.