Mazi - Esra Tok - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Mazi – Esra Tok

Mazi – Esra Tok

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Haziran 23rd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 369
Yazar: Esra Tok

186 Kişi Tarafından Görüldü

 

Genco Uluhan, doğduğu günden beri atalarından kalan gücü temsil etmek için eğitilse de hayalleri farklıydı. Amerika’da Mücevher Tasarımı bölümünü bitirip İstanbul’a döndüğünde kurduğu Uluhan Golden’ı zirveye taşıdı.

 

Özenle kurduğu hayatında her şey istediği gibiydi. Defileleri heyecanla takip ediliyor, tasarımları hızla tükeniyordu. Kariyerinde güçlü adımlarla ilerlerken,y arından yer alan sevgilisiyle hayallerin ötesinde bir hayata sahipti. Fakat hayatı hiç ummadığı bir anda kördüğüm olacaktı.

 

Babasının ani ölümüyle doğduğu topraklara geri döndüğünde, kaderi kara bir peçe ardına gizlenen güzel gözlü bir kızla yazılıydı.

 

Bir yanda aşkına hayran olacağınız bir adam, diğer yanda doğduğu günden itibaren günahı olmayan bir hatanın bedelini ödemek için tutsak edilen güzeller güzeli bir kadın…

 

Onu bu mahkûm hayatından kurtarırken,

 

kendi hayatımı zindanlara atıyordum

 

Mazide yaşanan bir günahın bedelini masum ve tutku dolu bir aşk ödeyecekti.

Bir önceki yazımız olan Bir Dük ile Asla - Grace Burrowes başlıklı kitabımızda Bir Dük ile Asla - Grace Burrowes, Bir Dük ile Asla - Grace Burrowes ekitap indir ve Bir Dük ile Asla - Grace Burrowes ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.