Maskesiz - Monica McCarty - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Maskesiz – Monica McCarty

Maskesiz – Monica McCarty

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Mayıs 26th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 334
Yazar: Monica McCarty

645 Kişi Tarafından Görüldü

 

Klanını korumak için bu gizli görevi üstlenen Alex, asıl amacını kimseye belli etmeyeceğine dair yemin etmişti. Ancak bu cesur girişimi, bizzat haydutların elinden kurtardığı güzel bir kadın tarafından tehdit edilir; bu masum meleğin bir anda planlarını tehlikeye atacağı aklının ucundan bile geçmemektedir.

 

Meg Mackinnon onu koruyacak ve klanını ayakta tutacak güçlü bir eş arayışı içindeydi;  Alex hiç sadakati olmayan bir paralı asker gibi davranır, ancak hiç de öyle değildir.

 

Alex MacLeod’un savaş meydanlarında dövüşerek kazandığı üstün yetenekleri ve düşmanlarına korku saçan kara şöhreti, paralı asker rolünü mükemmelleştirmesinde etkili olmuştur. Klanının güvenliği için kendini tehlikeye atan Alex gizli bir görevdedir ve ne pahasına olursa olsun gerçek amacını saklamak zorundadır. Ancak tüm planlarının, haydutların  saldırısından kurtardığı güzel bir kadın tarafından bozulacağını tahmin edemez.

 

Meg Mackinnon, klanının geleceğini güvene almak için güçlü bir eşe ihtiyaç duyar, ancak en gizli düşlerinde bile, yakıcı mavi gözleriyle onu nefessiz bırakacak bir savaşçıyı düşünmeye cesaret edemez. Aniden hayalleri gerçek olur, onu haydutların elinden kurtaran bu savaşçı hem Meg hem de klanı için en doğru insandır. Aralarındaki tek engel, Alex’in sadakati olmayan, paralı bir asker gibi davranmasıdır.

Bir önceki yazımız olan Vahşi - Christina Lauren başlıklı kitabımızda Vahşi - Christina Lauren, Vahşi - Christina Lauren ekitap indir ve Vahşi - Christina Lauren ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.