Mafya (Blood for Blood 3) - Catherine Doyle - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Mafya (Blood for Blood 3) – Catherine Doyle

Mafya (Blood for Blood 3) – Catherine Doyle

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Şubat 28th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 310
Yazar: Catherine Doyle

595 Kişi Tarafından Görüldü

Mafya (Blood for Blood 3); Chicago sokaklarında kanlı bir savaş sürüyor. Kötü şöhretli bir Mafya ailesi tarafından korunan Sophie, normal bir hayat sürüyormuş gibi davranarak tehlikeli bir yalan yaşıyor. Ama aldatma sonsuza kadar süremez.

Kalbi bir katile ait ve Sophie rakip bir klanın ana hedefi. Annesinin katillerinden intikam almaya kararlıdır, ancak bedelini ödeyebilir mi – bir Mafya olabilir mi?

Özet

Bir yandan da sıradan bir genç kızmış gibi okula gidiyor, en yakın arkadaşıyla bir maskeli balo planlıyor ve büyük bir yalanı yaşamaya devam ediyordu. Oysa Chicago sokaklarını kana bulayacak bir savaş tüm şiddetiyle yaklaşıyordu.

Âşık olduğu adamdan bile saklaması gereken sırlar ruhunu parça parça kemirirken hayatının en önemli sınavını vermek zorundaydı.

Herkes İhanet eder ama yalnızca Aşk affeder

Bir önceki yazımız olan Meleğin Sıçrayışı (AMTHRIL.POLAR) - Lisa Gardner başlıklı kitabımızda Meleğin Sıçrayışı Lisa Gardner, Meleğin Sıçrayışı Lisa Gardner ekitap indir ve Meleğin Sıçrayışı Lisa Gardner ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Mafya (Blood for Blood 3) – Catherine Doyle” için 1 Yorum

  • Lütfen kül prenses serisini yükleyebilir misiniz? 3 kitaplık bir seri. Laura sebastian diye bir yazar Pegasus kitabı. Yüklerseniz çoook mutlu olucam

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.