Leopar (Harry Hole Serisi 8) - Jo Nesbo - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Leopar (Harry Hole Serisi 8) – Jo Nesbo

Leopar (Harry Hole Serisi 8) – Jo Nesbo

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Eylül 20th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 700
Yazar: Jo Nesbo

342 Kişi Tarafından Görüldü

Leopar (Harry Hole Serisi 8) kitabından; “Leopar’ın gerilimi hiç düşmeyen hikâyesi, nefes kesen sürprizleri ve kestirilmesi güç ihanetlerle dolu çatışmaları tek kelimeyle… enfes.” The Independent

 

Oslo’da iki kadın ölü bulunur; nasıl açıldığı belirlenemeyen yirmi dört yarayla kendi kanlarında boğulmuşlardır. Bir seri katilin işine benzeyen bu cinayetler kısa zamanda basının ilgi odağı olur. Ortada bir ipucu yoktur, polisin eli kolu bağlıdır ve onlara yardım edebilecek tek kişi, Harry Hole Hong Kong’da inzivaya çekilmiş, Kardan Adam vakasının travmasından kurtulmaya çalışmaktadır.

 

Babasının ağır hasta olduğunu duyan Harry gönülsüzce Oslo’ya döner. Katil elini yeniden kana bulayınca soruşturmaya dahil olmaktan kendini alamaz. Ve çok geçmeden hem mesleki yeteneklerini, hem de kişiliğini sınayan bir psikopatla karşı karşıya olduğunu anlar.

 

Bir önceki yazımız olan Yabancı - Stephen King başlıklı kitabımızda Yabancı Stephen King, Yabancı Stephen King ekitap indir ve Yabancı Stephen King ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.