Lacivert - Kübra Nur - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Lacivert – Kübra Nur

Lacivert – Kübra Nur

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Mayıs 16th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 336
Yazar: Kübra Nur

485 Kişi Tarafından Görüldü

 

”Bencede Leylan”, dedi kibirli burnunu biraz daha havaya kaldırarak.Kendini daha iyi tanıtmak için başka kelimeler aradı. Ama adı dışında benliğine ait olduğundan emin olduğu bir şey kalmamıştı sanki. Bulamadı.”Asla senin yanına yakışmak gibi bir çabam olmayacağından emin olabilirsin!” dedi sonunda.

 

Ardından Cesuru’un yüzüne bile bakmadan arkasına döndü, öfkeli adımlarla toprağı ezerek arabaya yürüdü. Sinirle attığı her adım altında ki kurak toprağa ayak izini kazırken,Cesur’un şaşkın bakışları onu takip ediyordu…

 

Kübra Nur

 

Aralık 1994 yılında Van ilinde doğan Kübra Nur, Aksiyon – Macera, Aşk Kitapları, Diğer Kategoriler kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Ben Prenses Değilim, Lacivert, Son Çarem, Son Şansım, Çirkin Ördek Yavrusu olarak sayılabilir.

Bir önceki yazımız olan Kör Talih - Müjde Aklanoğlu başlıklı kitabımızda Kör Talih - Müjde Aklanoğlu, Kör Talih - Müjde Aklanoğlu ekitap indir ve Kör Talih - Müjde Aklanoğlu ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.