Labirent: Son İsyan (Serisi 3) - James Dashner - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Labirent: Son İsyan (Serisi 3) –  James Dashner

Labirent: Son İsyan (Serisi 3) – James Dashner

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Nisan 5th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 263
Yazar: James Dashner

748 Kişi Tarafından Görüldü

İSYAN, Thomas’ın her şeyini almıştır: hayatını, anılarını ve sonunda arkadaşı olan Kayranlıları. Ama artık sona ermiştir. Son bir testin ardından Deneyler tamamlanmıştır.

Kurtulan olacak mı? Ama İSYAN, Thomas’ın onların düşündüğünden çok daha fazlasını hatırladığını bilmemektedir. Ve Thomas artık söyledikleri tek kelimeye bile inanmayacaktır!

Gerçek dehşet verici olacak. Thomas Labirent’i yenmiş, Alev’de hayatta kalmıştır. Arkadaşlarını kurtarmak için her türlü riski göze alacaktır. Ancak bu kâbusu sona erdirecek tek şey, gerçeğin ta kendisidir. Artık yalan yok.

“Hayranlarının Sineklerin Tanrısı, Açlık Oyunları ve Lost’un birleşimi olarak tanımladığı, olağanüstü bir hayatta kalma hikâyesi.” EW.com

New York Times Bestseller’ı, USA Today Bestseller’ı, Book Sense Bestseller’ı, Kirkus Reviews Yılın En İyi Gençlik Kitabı, ALA-YALSA En iyi Genç Yetişkin Romanı, ALA-YALSA Seçkisi

“James Dashner’ın kitaplarına başlamadan önce derin bir nefes alın.” Deseret News

Özet

Thomas’ı deli eden şey kokuydu.
Üç haftadan uzun süredir yalnız olmak değil. Beyaz duvarlar, tavan ve zemin değil. Pencere olmayışı ya da ışıkları hiç kapatmamaları da değil.Saatini almışlardı; günde üç defa aynı yemekleri veriyor bir dilim salam,patates püresi, çiğ havuç, bir dilim ekmek, su, onunla asla konuşmuyor,kimsenin içeri girmesine izin vermiyorlardı. Kitap, film ya da oyun yoktu.
Tamamen yalnız bırakılmıştı. Üç haftayı geçmişti. Gerçi tamamen içgüdülerine dayalı zaman kavramından artık şüphe ediyordu.

Gece olduğunu tahmin edip normal gibi gelen bir süre boyunca uyumaya özen gösteriyordu.Yemekler düzen tutturmasına yardımcı oluyordu ama onlar da düzenli aralıklarla verilmiyor gibiydi.Sanki kafasının karışması gerekiyordu.
çoğunlukla Teresa yı düşünüyordu. Geçen her dakika ondan daha çok nefret etmesine rağmen onu aklından çıkaramıyordu. Son sözleri,İSYAN iyidir olmuştu ve doğru olsun olmasın, Thomas için Teresa, yaşanan tüm kötülükleri temsil ediyordu.
Onu her düşündüğünde içinde öfke kabarıyordu.Belki de bu bekleyişi sırasında akıl sağlığını kaybetmemesinin tek sebebi bu öfkeydi.
Yemek yemek. Uyumak. Egzersiz yapmak. İntikam için yanıp tutuşmak.Üç gün daha bunları yaptı. Tek başına. Yirmi altıncı gün kapı açıldı…..

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.