Kuzey Masalı (Bilişim İstihbarat Servisi 1) - Zeliha Eren - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kuzey Masalı (Bilişim İstihbarat Servisi 1) – Zeliha Eren

Kuzey Masalı (Bilişim İstihbarat Servisi 1) – Zeliha Eren

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Eylül 17th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 559
Yazar: Zeliha Eren

2.374 Kişi Tarafından Görüldü

Konuşmaktan çok homurdanarak iletişim kuran, Bilişim İstihbarat Servisi’nin yakışıklı ve sert ajanı Kuzey Karaarslan, dünyayı birbirine katan özel bir anahtarın sahibi olan zeki, baş belası ve kızıl kafalı Masal Kılıç ile karşılaştığında başına gelen ilk şey, pembe iç çamaşırlarıydı.

Bunun sadece bir başlangıç olduğunu anlaması ise hiç uzun sürmedi.
Kuzey, hayatı boyunca eline pers gülü renginde oje almamıştı. Bir dakika! Kuzey eline hiç oje almamıştı ki! Ta ki renklerin kitabını yazan, sakar bir belaya kalbini kaptırana dek…

Erkek türüyle sınırlı kalmayıp, son model arabalarından bile kıskandığı Masal için cayır cayır yanarken, dünyayı kurtarmak o kadar da kolay değildi. Operasyonun kilit ismi Masal da onunla aynı kulvarda koşuyordu. Çünkü Kuzey etrafındayken, dibi tutan yemekten farkı kalmıyordu.

İki zıt kutbun sıfırlı ve birli hikâyesiyle, bilişim dünyasına aşk dolu bir yolculuk yapacaksınız. Kemerlerinizi bağlamayı unutmayın!
Tavsiye: Sakin olmadan okuyun!

“Alışılmadık bir macera, hız kesmeyen bir aşk… Satırlarında kaybolacaksınız.” 
– Asude-

Masal uçakta yanında oturan Amerikalı yaşlı çifte bakarak gülümsedi. Her hallerinden aşklarının hâlâ taze olduğu bel­liydi, çünkü birbirlerine sürekli dokunma ihtiyacı içinde gibiy­diler.

 Masal aşk duygusunu çoğu zaman anlayamamıştı. Onun için hayat sıfır ve birden ibaretti. Olgular hesaplanabilmeliydi,çünkü o bilgisayar mühendisiydi. Dünyası kodlardan ve hesap­ lamalardan oluşuyordu. Oysaki aşk hesaplanamıyordu.

İşte tam olarak bu yüzden Masal aşktan korkuyordu ancak bu durum,onun aşklarını sonuna kadar yaşayan insanlara saygı duymasını engellemiyordu.Masal derin bir nefes aldı ve adamın çenesindeki, kendi bil­gisayar çantasının neden olduğu kızarıklığa baktı.

Büyük ih­timalle birkaç saat sonra moraracaktı ama kendisi de o sırada muhtemelen morgda yatıyor olacaktı.”Pembeden hoşlanmadıysanız eğer, çenenizdeki kırmızılık

da size çok yakıştı. Kesinlikle bu sefer bir şans vermelisiniz.”Masal verdiği bu cevaba kendisi bile şaşırmıştı. Lanet ola­sıca çenesi! En olmadık yerlerde, en olmadık şekilde konuşmak zorunda mıydı?

Kuzey kızın sesiyle, daldığı düşüncelerden sıyrıldı ve so­ruyu kavradığında kanın yeniden beynine sıçradığını hissetti.”Oradan bakınca bellboy gibi mi gözüküyorum?” dedi sertçe.

Bu cevap karşısında kız dudaklarını bükünce, Kuzey’in gözleri istemsizce oraya kaydı. Kesinlikle öpülesi dudaklar’dı.Masal olaya kendini kaptırmış devam ederken, Kuzey si­nirle sözünü kesti.

“Bu kadar yeterli sanırım!

Değinmek iste­diğiniz noktayı anladım ama bu, valizinizi alıp bagaja yerleş­tirmemi sağlamayacak.”

“Kızım, dedim ya sana… Yarın yola çıkıyorum ve bir hafta şehir dışında olacağım. Ben geldiğimde sen çoktan gitmiş ola­caksın ve görüşemeyeceğiz. O sıska kıçını kaldır ve hemen be­nimle buluşmaya gel!”

“Peki, tamam. Koordinatları gönder, geliyorum.”

“Hâlâ insanlara sorarak yer bulma olgunu geliştiremedin’mi, Masal?”

“İnsanlar güvenilmezdir, Ayça. Lütfen koordinatları gön­derir misin? Yoksa vazgeçeceğim.”

“Tamam tamam, kızma, kızıl deham benim.”…..

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Kuzey Masalı (Bilişim İstihbarat Servisi 1) – Zeliha Eren” için 1 Yorum

  • Kitap için çok teşekkürler.Eğer bulabilirseniz kitabın devam serilerini de yükler misiniz ? ( Mekanik Aşk / Yemezler Güzelim / Visal )

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.