Kusursuz Plan - pdf indir - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kusursuz Plan – pdf indir

Kusursuz Plan – pdf indir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Ekim 23rd, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 290
Yazar: Fatih Murat Arsal

1.691 Kişi Tarafından Görüldü

Sevdiği erkeği elde etmek için garip bir plan yaptı. Planı kusursuz olmalıydı. Öyle de oldu! Gerçek niyetini kimse anlayamadı. Amacına erişebilmek için parasını, dayanılmaz güzelliğini, şaşırtan zekasını ve çekici vücudunu ortaya koydu.

Ebru, erkek arkadaşına sürpriz yapmak için Çeşme’ye doğru yol alır. Çeşme’de yol tarifi almak için durduğunda, araba tamircisinde arabası bozulmuş bir adama rastlar. Selim. Ebru, hem yol tarifini almak hem de Selim’i gideceği yere kadar bırakmak için korka korka da olsa Onu arabasına alır.

Ebru gideceği eve vardığında beklemediği bir durumla karşılaşır. Erkek arkadaşı, başka bir kadınla beraberdir. Bu duruma şahit olan Selim, Ebru’nun evine dönerken kaza yapma ihtimaline karşın onu evine davet eder.

iki,üç günlük planlı olarak çıktığı yolculuğa Selim’in ısrarları üzerine onun evinde devam eder ve orada kısa bir tatil yapar.

 özet 

Koyu bal rengi gözler, donuk bir şekilde etrafında gezindi.Parti iyi gidiyordu. Herkes eğleniyor gözüküyordu. Çok kalabalık bir topluluktu. Salon ve bahçenin çoğu doluydu. Gerçek tende sosyetenin en kalburüstü kişileri buradaydı.

Birçok yakışıklı erkek ve yine birçok güzel kadın yan yana durmuşlar, ellerinde içki kadehleri, keyifle muhabbet ediyorlardı. Yanından geçen garsonlardan birisini durdurdu. Genç garson elinde bir tepsi, misafirlere içki dağıtıyordu. Bu garson bir hizmet şirketinin gecelik tutulan servis elemanlarından birisiydi. Kendi personeli değildi.Fakat az önce onun kocasıyla konuştuğuna dikkat etmişti.

“Affedersiniz! Kocamı gördünüz mü acaba?” diye sordu.

Ağaçların arasındaki patikadan manzaranın göründüğü açıklığa çıktığında, elinde olmayan bir memnunlukla rahatladı. Evet, işte buradaydı. Anlaşmalı bir evlilik yaptığı yakışıklı kocası orada oturuyordu ve en önemlisi tek başınaydı. Yanında hiç kimse yoktu. Şimdilik ikinci bir erkeğin ihanetini kaldıramazdı. Hele bu erkeğin! Herkesten daha yakışıklı, daha çekici kocasının…

“Herkes seni soruyor… Nereye kayboldun?” dedi donuk olmasına çalıştığı bir sesle. Donuk sesinin arkasından, hafif kızgın olduğu belliydi. Fakat adamın yüzünde hiçbir tepki oluşmadı. Karısının kızgınlığına aldırmamış gibiydi.

İki iri el birbirlerini salmadan bakıştılar. İnsanın içine işleyen bir çift gri göz ile hasmını dikkatle inceleyen bir çift siyah göz açıkça birbirini tarttı. Genç kadın bu duruma nasıl geldiğini düşündü… iyi okumalar

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.