Kurtar Beni - Mona Kasten - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kurtar Beni – Mona Kasten

Kurtar Beni – Mona Kasten

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Haziran 30th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 370
Yazar: Mona Kasten

595 Kişi Tarafından Görüldü

Modern bir gün Külkedisi masalı: romantik, peri masalı ve seksi! Farklı dünyalardan geliyorlar, ancak birbirlerinin kaderindeler.

 

Para, lüksler, partiler ve güç  Ruby Bell için en ufak bir önemi yok. Seçkin Maxton Hall Lisesi’ne bursla devam edebildiğinden, kalabalığın, özellikle de okulun seçkinlerinin gayri resmi lideri James Beaufort’un dışında kalmak için elinden geleni yapıyor.

 

Fazla kibirli, fazla zengin, fazla yakışıklı. Ruby’nin en büyük hayali Oxford’da okumak olsa da, partiden partiye yaşıyormuş gibi görünür.Ama bir gün Ruby dikkatle gizlenmiş bir sırrı öğrenir;

 

Bu bilgi halka duyurulursa James’in ailesinin itibarını zedeleyecek bir şey öğrenir. Ve birden James artık onu fark etmekten kendini alıkoyamaz. Ruby asla kendi dünyasına ait olmak istemese de,

Bir önceki yazımız olan Solan Gölgeler - Kathleen Brooks başlıklı kitabımızda Solan Gölgeler - Kathleen Brooks, Solan Gölgeler - Kathleen Brooks ekitap indir ve Solan Gölgeler - Kathleen Brooks ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Kurtar Beni – Mona Kasten” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.