Küresel Çeteye İnfaz (Kökten Siyasi Çözümleme) - Murat Bahadır Akkoyunlu - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Küresel Çeteye İnfaz (Kökten Siyasi Çözümleme) – Murat Bahadır Akkoyunlu

Küresel Çeteye İnfaz (Kökten Siyasi Çözümleme) – Murat Bahadır Akkoyunlu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Mayıs 31st, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 736
Yazar: Murat Bahadır Akkoyunlu

1.436 Kişi Tarafından Görüldü

“Küresel Çeteye İnfaz (Kökten Siyasi Çözümleme) kitabını yazarken haddimizi kendimiz tayin ettik. Bizi hadsiz bulacakların bize tayin edecekleri haddi umursamadık.

Bu kitap niçin yazıldı?

Tüm insanlığın katili, cani küresel ezoterik çetenin ifşa edilmesi gerekiyordu. İnsanlıkla kedinin fare ile oynadığı gibi oynayan bu Çıfıt, yani şeytansı örgütün haklılıkla kuşatılıp mahkûm edilmesi elzemdi. Türk devletlerinin bu Çıfıtlığın zebunu olarak nasıl çöktüklerini, yönetimlerinin hangi sebeplerden ötürü vesayet altına girdiğini ve vesayetin esaretinde nasıl bir zillet yaşandığını; vesayetten çıkma çabalarını, mücadelesini, özellikle genç nesillere anlatmak için bu kitabı yazdık.

Yazdıklarımızın bize ne kadar düşman kazandırabileceğini dikkate almadık.

Umudumuz odur ki, bu kitabı okuyan şahıs, dünyada ve Türkiye’de ne olduğunu, kimlerin neleri nasıl yaptıklarını çözümlemek için artık bir siyasi tahlil dinlemek ihtiyacını duymayacak.

İddiamız odur ki, bu kitabın hemen her sayfası ayrı bir kitabın konusu olabilir.

Değerli okurlarımızdan istirhamımız odur ki, lütfen kitabın son kelimesini de okuyup bitirmeden bir yargıya varmasınlar.”

Siyaset bilimci yazar Murat Bahadır Akkoyunlu’nun, öğretilen ve gösterilen tüm siyaset tarihini kökten değiştirmek için Orhan Efe Özenç ile yaptığı bu söyleşide, 1000’i aşkın dipnot ve kaynak ile desteklenen özgün bir bakış açısıyla, tüm tabular yıkılıyor, hakikatler ortaya çıkıyor…

Bir önceki yazımız olan Eğitim Bir Kitle İmha Silahı - John Taylor Gatto başlıklı kitabımızda Eğitim Bir Kitle İmha Silahı - John Taylor Gatto ekitap indir, Eğitim Bir Kitle İmha Silahı - John Taylor Gatto ekitap oku ve Eğitim Bir Kitle İmha Silahı - John Taylor Gatto ücretsiz indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“Küresel Çeteye İnfaz (Kökten Siyasi Çözümleme) – Murat Bahadır Akkoyunlu” için 3 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.