Kurban - Barbara Freethy - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kurban – Barbara Freethy

Kurban – Barbara Freethy

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Şubat 2009
Eklenme: Temmuz 8th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 352
Yazar: Barbara Freethy

1.093 Kişi Tarafından Görüldü

Üç hafta içinde hayatının erkeğiyle tanışıp evlenen Kayla âdeta mutluluk sarhoşudur. Kocası Nick Granville her bakımdan mükemmel bir erkektir ve önlerinde tıpkı masallardaki gibi upuzun, mutlu bir hayat vardır.

Ne var ki bu peri masalı Nick’in düğün gecesi ortadan kaybolmasıyla son bulur ve Kayla tatlı uykusundan uyanmak zorunda kalır. 

Ama yetkilileri kocasının başına bir şey gelmiş olabileceğine inandıramaz, çünkü bu yüzlerce kez tanık oldukları bir hikâyedir:

Kumarhanenin şapelinde gerçekleştirilen hızlı bir evlilik ve bir kez daha sakin kafayla düşününce pişman olup kaçan bir damat…

Aradan haftalar geçince artık aldatıldığına ikna olan Kayla olayın peşini bırakmamaya kararlıdır, Nick ona en azından bir açıklama borçludur. Ama açıklama bekleyen biri daha vardır: Onun gibi bir Kurban olan Nick Granville. 

‘Entrikayla romantizmi harmanlayan enfes bir gerilim… Freethy’nin hikâyeciliği bağımlılık yaratıyor.’

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.