Küller ve Kor (An Ember in the Ashes Serisi 1) - Sabaa Tahir - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Küller ve Kor (An Ember in the Ashes Serisi 1) – Sabaa Tahir

Küller ve Kor (An Ember in the Ashes Serisi 1) – Sabaa Tahir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Kasım 2015
Eklenme: Mart 22nd, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 478
Yazar: Sabaa Tahir

1.512 Kişi Tarafından Görüldü

Küller Ve Kor, İmparatorluk’ta itaatsizlik ölümle cezalandırılır. Kanını ve canını İmparator’a adamayanlar sevdiklerinin öldürülmesi ve kendileri için değerli olan her şeyin yok edilmesi tehlikesiyle karşı karşıyadırlar.

Antik Roma’dan ilham alan bu acımasız dünyada, Laia dedesi, ninesi ve ağabeyiyle birlikte İmparatorluk’un fakir arka sokaklarında yaşam mücadelesi vermektedir.

Askerlere asla karşı gelmezler, çünkü karşı gelenlerin başına neler geldiğini daha önce görmüşlerdir. Ama Laia’nın ağabeyi ülkesine ihanetten tutuklanınca, Laia bir kararı vermek zorunda kalır. Kardeşini kurtarma sözü veren isyankârlar için İmparatorluk’un en büyük askeri okulunda casusluk yaparak hayatını tehlikeye atacaktır.

Orada Laia okulun en yetenekli ve belli etmese de en isteksiz askeri Elias’la tanışır.

Elias’ın tek istediği hizmet vermek için eğitildiği bu zorba yönetimden kaçmaktır. Elias ve Laia çok geçmeden kaderlerinin birbirine geçtiğini ve seçimlerinin bu toprakların geleceğini sonsuza kadar değiştireceğini fark ederler.

Okuduğunuz bu fantastik romanda Devrim Ateşini Yakan Kıvılcım Ya Siz Olsaydınız?

Laia bir köle.
Elias bir asker.
İkisi de özgür değil.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Küller ve Kor (An Ember in the Ashes Serisi 1) – Sabaa Tahir” için 5 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.