Kül Krallığı (Cam Şato Serisi 7) - Sarah J. Maas - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kül Krallığı (Cam Şato  Serisi 7) – Sarah J. Maas

Kül Krallığı (Cam Şato Serisi 7) – Sarah J. Maas

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Şubat 7th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 648
Yazar: Sarah J. Maas

879 Kişi Tarafından Görüldü

Kül Krallığı (Cam Şato Serisi 7) – Sarah J. Maas ; Yıllarca süren, Sarah J. Maas’ın New York Times’ın en çok satan 1 numaralı Throne of Glass serisi epik, unutulmaz bir sonuca varıyor. Aelin Galathynius’un bir zamanlar büyük bir krallığın kölesinden kralın suikastçisine, kraliçesine uzanan yolculuğu, dünyasında savaş patlak verdiğinde yürek parçalayan finaline ulaşır. . .

 

Aelin, insanlarını kurtarmak için her şeyi riske attı – ama çok büyük bir bedel karşılığında. Fae Kraliçesi tarafından demir bir tabutun içinde kilitli olan Aelin, aylarca işkenceye katlanırken ateşli iradesini kullanmak zorundadır. Maeve’ye boyun eğmenin sevdiklerini mahvedeceğinin farkında olarak, kararlılığı her geçen gün çözülmeye başlasa da onu kırılmaktan alıkoyuyor.

 

Aelin ele geçirildiğinde, Aedion ve Lysandra, Terrasen’i mutlak yıkımdan korumak için son savunma hattı olmaya devam ediyor. Ancak çok geçmeden Erawan’ın ordularıyla savaşmak için topladıkları birçok müttefikin onları kurtarmaya yetmeyebileceğini fark ederler. Dengede kalmak, herhangi bir kurtuluş umududur – ve daha iyi bir dünya.

 

Kaderin ipleri sonunda birbirine örülürken, gelecekte bir şansları varsa, herkes savaşmalıdır. Throne of Glass serisinin patlamaya hazır son bölümünde bazı bağlar daha da derinleşecek, bazıları ise sonsuza kadar kopacak.

Bir önceki yazımız olan Karanlık Taç-Ateşin varisi (Cam Şato Serisi 2-3) - Sarah J. Maas başlıklı kitabımızda Karanlık Taç-Ateşin varisi (Cam Şato Serisi 2-3), Karanlık Taç-Ateşin varisi (Cam Şato Serisi 2-3) ekitap indir ve Karanlık Taç-Ateşin varisi (Cam Şato Serisi 2-3) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Kül Krallığı (Cam Şato Serisi 7) – Sarah J. Maas” için 5 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.