Küçük şeyler - B. Hollidae - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Küçük şeyler  –  B. Hollidae

Küçük şeyler – B. Hollidae

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Ocak 17th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 214
Yazar: B. Hollidae

243 Kişi Tarafından Görüldü

Küçük şeyler – B. Hollidae; Birlikte geçen çalkantılı birkaç yılın ardından, Rafael’in Akilah ile olan ilişkisi nihayet istikrarlıdır. İkisinin de mezun olmasına sadece aylar var, Akilah hukuk fakültesine hazırlanıyor ve Rafael… Hayatının geri kalanında ne yapmak istediğinden gerçekten emin değil. Ama çözecek.

Sonra Rafael’in eski bir eurotik videosu, dünyanın görmesi için çevrimiçi olur ve orada istikrar olur.

Sessizliği gerçek videodan daha fazla zarar verirken, itibarı ve profesyonel geleceği tehlikedeyken, Rafael, zararı geri almanın en iyi yolunun, saklamaya çalıştığı travmatik ve şiddetli geçmiş hakkında tamamen doğru söylemek olduğuna karar verir.

Artık sessiz kurban olmama kararından biraz tepki bekliyordu. Beklemediği şey, Akilah’ın kendi gizli geçmişinin ve lanet olası düşüncesizliklerinin açığa çıkması ve ona karşı kullanılmasıydı. Viral olmasını da beklemiyordu.

Şimdi Rafael, kendini savunmanın Akilah’ın geleceğinin ve muhtemelen ilişkilerinin maliyetine değip değmeyeceğine ya da sadece ağzını kapatıp her şeyin alt üst olmasını ummaya değip değmeyeceğine karar vermelidir. Ama durmak için çok geç olabilir. Öyle olmasa bile, Rafael isteyip istemediğinden emin değil.

Bir önceki yazımız olan Azrail Koşuyor - Stephen King başlıklı kitabımızda Azrail Koşuyor - Stephen King, Azrail Koşuyor - Stephen King ekitap indir ve Azrail Koşuyor - Stephen King ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.