Küçük Arı - Chris Cleave - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Küçük Arı  – Chris Cleave

Küçük Arı – Chris Cleave

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2011
Eklenme: Ağustos 24th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 238
Yazar: Chris Cleave

375 Kişi Tarafından Görüldü

Size Chris Cleave’nın Küçük Arı Kitabında ne olduğunu anlatmak istemiyoruz; çünkü gerçekten çok özel bir hikâye ve biz onu bozmak istemiyoruz.

Yine de bu kitabı almanıza yetecek kadar bilmeniz gerektiğinden, sadece şu kadarını söyleyelim:

Bu, yaşamları kaçınılmaz bir şekilde çarpışan iki kadının hikayesidir. Ve biri korkunç bir seçim yapmak zorundadır.

İki yıl sonra tekrar karşılaşırlar ve hikaye burada başlar…

Dokuz parmaklı bir kadın, kostümünü hiç terk etmeyen bir süper kahraman, kimlik buhranında aklını yitiren bir adam ve Nijeryalı bir göçmen; Küçük Arı.

Yaşamları acımasız bir şaka gibi kesişen karakterlerin size sunduğu sadece bir gülümseyiş; ama buruk bir gülümseyiş… Derken coşkulu bir kahkaha ve hemen ardından kalıcı bir sızı… Ve sonra daha büyük bir kahkaha.

Bu kitabı okuduğunuzda herkese anlatmak isteyeceksiniz. Bunu yaptığınızda, lütfen, neler olduğunu anlatmayın; çünkü bütün büyü, olayların akışında…

Kitap, içinden hızla geçip gidilen bir duygu tüneli.

Kitabın yazarı Chris Cleave her ne kadar romandaki karakterlerin hayal ürünü olduğunu söylese de, mülteci merkezlerinde, görüşmüş olduğu ilticacıların ifadelerine dayanılarak oluşturulmuş bir roman Küçük Arı.

Bu roman, okumayı sevdiren, başka dünya ve kültürleri tanıtıp hisettiren bu kitap kalbinizin bir köşesinde biraz mutluluk biraz da hüzün bırakacak bir hikaye.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.