Kraliyet Ailesi (Kraliyet Serisi Kitap 4) - Emma Chase - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kraliyet Ailesi (Kraliyet Serisi Kitap 4) – Emma Chase

Kraliyet Ailesi (Kraliyet Serisi Kitap 4) – Emma Chase

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Mart 27th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 275
Yazar: Emma Chase

445 Kişi Tarafından Görüldü

Kraliyet Ailesi; Prenses Lenora Celeste Beatrice Arabella Pembrook alışılmadık bir çocukluk geçirdi. Wessco’nun ilk Kraliçesi olan bir Kraliçe olarak yetiştirildi.

Önemli bir şey.

Henüz on dokuz yaşında taç giydiğinde, güzel genç ülkeyi yönetmeye hazırdır. Büyüleyici, zeki, kendine güvenen ve kurnazdır.

eksik olan tek şey Evliliğidir.

Danışma konseyinin ilk önceliği bu. Parlamentonun talep ettiği ve halkının istediği şeyde bu.

Lenora’nın kendini bir erkeğe, özellikle de onu sadece tacı için isteyen birine bağlama arzusu yoktur. Ancak tavizler verilmeli ve kraliyetler görevlerini yapmalıdır. Kraliçeler bile. Özellikle onlar.**Yıllar önce, Edward Langdon Richard Dorian Rourke, unvanından ve ülkesinden uzaklaştı.

Şimdi o bir maceracı – dağlara tırmanıyor, ormanları keşfediyor, istediği yere, istediği zaman gidiyor – ta ki aradığı eşini eve getirene kadar.

Ve kutsal bir söz onu orada tutar.

Kibirli, korunaklı küçük Kraliçe Edward için merak uyandıran, çileden çıkaran… ve tamamen büyüleyici. Onu istemek onu delirtebilir ya da en büyük macerası olabilir.**Kraliyet sarayının soğuk, taş duvarlarında güvensizlik tehdit eder, iradeler çatışır ve inkar edilemez, bir aşk monarşinin geleceğini sonsuza dek değiştirir.

Her hanedanın bir başlangıcı vardır. Her efsane bir hikaye ile başlar.

Bir önceki yazımız olan Kehf (Asi Çakıltaşı Serisi 1) - Binnur Nigiz başlıklı kitabımızda Kehf (Asi Çakıltaşı Serisi 1), Kehf (Asi Çakıltaşı Serisi 1) ekitap indir ve Kehf (Asi Çakıltaşı Serisi 1) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.