Kötü Kızlar Ölmez - Katie Alender - PDF E-Kitap Oku, İndir

istanbul escort bayan

Kötü Kızlar Ölmez – Katie Alender

Kötü Kızlar Ölmez – Katie Alender

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Ekim 16th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 205
Yazar: Katie Alender

59 Kişi Tarafından Görüldü

Kötü Kızlar Ölmez, Asosyal bir lise hayatı süren Alexis ve oyuncak bebeklerine kafayı takmış bir kız kardeş arasında yaşanmaya başlayan, gizemli olayların anlatıldığı korku gerilim tarzı bir kitap.

Olay yaklaşık yüz yıl önce, dışlanan ve yaşıtı çocuklar yüzünden ölen bir genç kızın hayaletinin intikam istemesi ile başlıyor.

Bu kız birilerini ele geçiriyor ve ölmesine neden olan insanların çocuklarını öldürmeye çalışıyor.

Alexis. Olaylar 13 yaşındaki kız kardeşi Kasey’nin etrafında dönüyor. Alexis’in anlattığına göre Kasey her zaman farklıymış. Ama son zamanlarda davranışları çığrından çıkıyor.

Alexis konuştuğu kişinin Kasey olduğundan bile emin olamıyorki zaten değil Sıra dışı mimarisiyle dikkatleri üzerine çeken evlerinde uzun yıllar önce yaşamış kötü bir ruh Kasey’nin vücudunu kontrol altına almış, intikamını almak için Kasey’yi kullanıyor.

Kız kardeşi Kasey her zamankinden de tuhaf davranıyordu: Mavi gözleri bazen yeşeriyor, oldukça eski kelimeler kullanarak konuşuyor, hatta zaman zaman kendinden geçiyordu ve bu tuhaf davranışlarının farkında bile değildi.

Oturdukları eski evde de garip şeyler oluyordu: kapılar kendi kendine açılıp kapanıyor, yanmayan ocakta duran su kaynıyor ve fişe dahi takılmamış havalandırma evi buz gibi yapıyordu.

Alexis tüm bunların kendi aklının bir oyunu olduğuna inanmak istiyordu ama basit yanılsamalar olarak düşündüğü bu olaylar giderek ailesi, kendisi ve öğrenci başkanıyla arasında tomurcuklanmaya başlayan ilişki için tehdit oluşturmaya başlamıştı.

Alexis, Kasey’i durdurabilecek tek kişiydi ama ya, bu yeşil gözlü kız artık Kasey değilse?

Eğer yoğun bir dönem geçiriyorsanız ve biraz soluklanmaya ihtiyacınız varsa bu kitabı okumanızı tavsiye ederim.

Bir önceki yazımız olan Nabız (Çarpışma Serisi 2) - Gail McHugh başlıklı kitabımızda Nabız ekitap indir, Nabız ekitap oku ve Nabız pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.