Koruyucu Meleğim (Crown's Spies Serisi 2) - Julie Garwood - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Koruyucu Meleğim (Crown’s Spies Serisi 2) – Julie Garwood

Koruyucu Meleğim (Crown’s Spies Serisi 2) – Julie Garwood

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Temmuz 7th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 414
Yazar: Julie Garwood

1.206 Kişi Tarafından Görüldü

Koruyucu Meleğim (Crown’s Spies Serisi 2), Garwood bir kez daha usta bir yazar olduğunu kanıtlıyor. Bu nedenle kitabı sakın es geçmeyin!” Rendezvous.

Zümrüt, kara gövdesi dalgaları yararak ve yelkenleri rüzgârda süzülerek denizlerde ilerlemektedir. Gemide, malları yağmalanan zenginlerin hor gördüğü ve bahşedilen bağışlarla sıkıntıları dinen fakirlerin sevdiği korsan Pagan vardır.

Ve Cainewood Markisi, kardeşinin ölümünün intikamını almak için korsanı bulmaya ant içmiştir. Fakat dalgalı kızıl saçları ve zümrüt yeşili gözleri olan büyüleyici Jade karşısında belirdiğinde onu peşindeki kötü adamlardan korumaya karar verir.

Genç kadın ise sinir bozucu derecede huysuz ve muhteşemdir. Fakat hiçbir kadının yapamadığını yapıp kısa sürede onu etkisi altına alır ve onun becerikli dokunuşlarına vahşi bir istekle karşılık verirken birlikte aşklarının gücünü sınayacak bir ihanet ağına doğru çekilirler.

New York Times çok satanlar yazarı Julie Garwood tutku ve entrika dolu bu unutulmaz romanda okurlarını yine heyecanın zirvesine çıkarıyor…

Zenginleri yağmalayıp kazandığı ganimetleri ihtiyaç sahiplerine dağıtan bir korsan. Pagan.

Kardeşini öldürdüğü için pagan’ ın peşine düşen avcı.

Ön yargıların gizlediği kimlikler

Yalanlar ,hırsızlık, cinayetler arasında başlayan tutkulu  bir aşk.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.