Köprü (Push Serisi 1) - Claire Wallis - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Köprü (Push Serisi 1) – Claire Wallis

Köprü (Push Serisi 1) – Claire Wallis

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Mart 2016
Eklenme: Haziran 8th, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 408
Yazar: Claire Wallis

1.330 Kişi Tarafından Görüldü

Köprü Kitabını; “Daha ilk sayfadan okuru büyüleyen Köprü’nün sayfalarını heyecanla çevirecek, neler olduğunu öğrenmek için sabırsızlanacaksınız.”

Köprüde dikiliyorum. Birdenbire, acımasız bir netlikle farkına varıyorum. Bir tek ben olmadığımı anlıyorum. Bunu daha önce de yaptığını biliyorum. Diğer kadınlarla. Başka şehirlerde. Başka köprülerde. Ama önemi yok. Onlar ben değildi. Nasıl bu kadar dikkatsiz olabildi?

Elbisemin yeşil kumaşı tenime yapışıyor; hava durgun ve nemli. Ellerim arkamda bağlı, ama ağlamıyorum. Direnmiyorum. Tenim öfkeyle veya korkuyla yanmıyor. Bedenimin kontrolü beynimde ve sezgilerime siktir olup gitmelerini söylüyor. Karanlık nehre baktığımda her şey yerli yerine oturuyor. Resim tamamlanıyor .

Onu seviyorum. İçtenlikle seviyorum. Bu, diğerlerinin hiçbiri için söyleyemeyeceğim bir şey.

Fakat ben, lanet olası pislik adamın tekiyim ve ona olan sevgime rağmen bunu yapmam gerek.

Galiba tüm bu pisliği geride bıraktığımı sanmıştım. Onunla sonsuza dek birlikte olmaya devam edebileceğimi sanmıştım. Hayatımda ilk kez bir parça gönül rahatlığı duymuştum. Mutluluk. Ama sonra, her zaman olduğu gibi, o amansız sızı tekrar içime girip beni kasıp kavurarak aç bir kemirgen gibi beynime dişlerini geçirmeye başladı.

Kontrolün tamamen bende olduğu tek bir mükemmel âna duyduğum açlık. Yok savamıyorum. Onunla bile. Onu gerçekten sevmeme rağmen.

“Daha ilk sayfadan okuru büyüleyen Köprü’nün sayfalarını heyecanla çevirecek, neler olduğunu öğrenmek için sabırsızlanacaksınız.”

– Gözlerindeki Canavar ve Ruhumdaki Canavar romanlarının çoksatan yazarı JM Darhower.

“Başladığınız andan itibaren elinizden bırakamayacaksınız! Fazlasıyla gizemli.”

– Aestas Book Blog

“Kesinlikle karşınıza çıkacak en farklı yeni yetişkin romanlarından biri. Sizi şaşırtacak ve etkileyecek bir kitap arıyorsanız, Köprü tam aradığınız şey.”

– RT Book Reviews

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.