Köken (Lux Serisi 4) - Jennifer L. Armentrout (J. Lynn) - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Köken (Lux Serisi 4) – Jennifer L. Armentrout (J. Lynn)

Köken (Lux Serisi 4) – Jennifer L. Armentrout (J. Lynn)

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Mart 12th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 408
Yazar: Jennifer L. Armentrout (J. Lynn)

2.402 Kişi Tarafından Görüldü

Köken (Lux Serisi 4), Weather Dağı’nda işler çığırından çıktı, Kat yakalandı.Artık onu bulmak için yaşıyorum. Yoluma çıkan olursa.. yok ederim.Onu kurtarmak için bütün dünyayı… yakarım. Uzaylı ırkımı yeryüzüne… seveseve salarım.

Biliyorum, buradan kaçmamın ve Daemon’ı görmemin tek yolu, asimile olmuş gibi görünmek.Kafam çok karışık, kime güveneceğimi, kötü adamların kimler olduğunu bilmiyorum. Daedalus mu? İnsanlar mı? Yoksa Luxen’ler mi?

Daemon ve Katy hangi tarafta yer alacak; birlikte mi yoksa karşı karşıya mı savaşacaklar?

Romanda,  Kayıp kardeş Dawson ve beraberinde getirdiği belirsizliklerin üstüne bir de Luxen’lerle melezlerin birliktelikleriyle ortaya çıkan; kökenlerle uğraşmak zorunda kalınır. Ortalık cehennem gibi. Daemon ve arkadaşlarına ihanet edenler , ölenler mi… Roman sona yaklaştıkca tam bir sezon finali tadını veriyor.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.