Kız Kardeşim İçin - Jodi Picoult - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kız Kardeşim İçin – Jodi Picoult

Kız Kardeşim İçin – Jodi Picoult

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Eylül 2nd, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 148
Yazar: Jodi Picoult

424 Kişi Tarafından Görüldü

Siz olsaydınız, ne yapardınız?

Hepsi ablası Kate’in çocukluğundan beri yakasını bırakmayan lösemiyle mücadele edebilmesi için.

Kate ile tam doku uyumu olması için laboratuvar ortamında genleri özel olarak seçilen özel üretim bir çocuk olan Anna, ablasına ilik verebilmesi için dünyaya getirilmişti, rolünü ve hayatını hiç sorgulamadı… bugüne dek.

Şimdi ergenlik çağındaki çoğu genç gibi Anna da gerçekte kim olduğunu sorgulamaya başlıyor ve sonunda çoğu insan için akla getirmesi bile mümkün olmayan bir karar alıyor; ailesini paramparça edecek ve sevdiği ablası için belki de ölümcül sonuçlar doğurabilecek bir karar.

Anna proje çocuk olarak yaşamını sürdürmeyi kabul mu etmeli, yoksa kaderinin yönetimini eline mi almalı?

Hayat geride kurbanlar bırakacak kadar değerli mi?

Sevgi nerede başlar ve hangi noktada nefrete dönüşür?

Picoult kestirilemez bir ihtişamla yazıyor.Stephen King

Picoult’nun son romanı ile uykusuz gecelere hazır olun. Sadece, elinizden bırakamayacağınız bir hikaye dersek, bu eserin hakkını yemiş oluruz.  Booklist

Özet

Anna Fitzgerald , doktorların önerisiyle; Doğumunun amacı olarak, lösemi hastası olan ablası Kate’nın tedavisi ve nihai aşamada gerekli olan böbrek naklinin Anna’dan yapılması düşünülmektedir. Kate’in tedavisi için mesleğini bırakan avukat anne Sara ve işini ihmal eden baba Brian Fitzgerald ‘ın tüm uğraş ve kaygıları, bir gün Anna’nın sürpriz bir girişimiyle şok bir gelişmeyle karşı karşıya kalacaktır:

Kendisine bu girişiminde ağabeyi Jesse yardımcı olacaktır. Davaya bakan hakim Joan De Salvo , yakın zamanda çocuğunu bir trafik kazasında yitirmiştir. Olaylar ve Kate’in yaşamı beklenmedik gelişmelerle doludur.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.