Kıvılcım - Binnur Nigiz - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kıvılcım – Binnur Nigiz

Kıvılcım – Binnur Nigiz

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Eylül 21st, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 534
Yazar: Binnur Nigiz

267 Kişi Tarafından Görüldü

 

Mayıs Karamaça, hayatını kaybetmiş zengin bir iş adamının biricik kızıdır, annesi ve erkek kardeşiyle yaşadığı sıradan hayat, arkadaşlarının kendisi için düzenlediği partiye katıldığı o karanlık gecede bir anda değişir.

 

Birden kendini yabancı bir adamın esareti altında bulan Mayıs, kısa süre sonra onu kaçıran genç adamın kim olduğunu öğrenir. Bu genç adam, Mayıs’ın annesine uzun zamandan beri âşık olan zorba Mehmet Ali Karayel’in oğlu Sıraç Karayel’den başkası değildir. Ve çok geçmeden, kendini karanlık bir aşkın pençeleri arasında bulacağından bihaber hayatta kalma mücadelesine girişir.

 

Kırmızı iplik efsanesini duyanınız oldu mu hiç?

 

Tek bir düğüm, onları birbirine bağlamış. Sonsuza dek. Bu hikâyedeki adamın avuçları yaralı, bu hikâyedeki kızın vişne kokulu avuçları o adamın yara bandı. Nefret her dilde farklı harflerin yan yana gelişiyle oluşturduğu bir kelimeydi.  Aynı mıydı?

 

Peki ya bu hissin içine başka bir his sızmışsa?

 

Ya nefret çoktan bir kalp tarafından melezleştirilmişse?

 

Ve bir orman yangının ilk kıvılcımı düştü yeryüzüne…

 

8 Kırmızı iplik, beyaz masanın üzerinden yuvarlanarak düştü, yerde yuvarlanmaya devam etti; yuvarlandıkça iplik açıldı, uzadı, durmadı. Döndü, döndü, döndü…

 

Genç kadının ayak ucuna çarparak durdu, genç kadının mavi gözleri kırmızı ipliğin ucuna takıldı; aynı anda, kırmızı ipliğin metrelerce uzağındaki ucunu izleyen mavi gözler ise bir adama aitti.

Bir önceki yazımız olan Kirli Ağustos - Edip Cansever başlıklı kitabımızda Kirli Ağustos - Edip Cansever, Kirli Ağustos - Edip Cansever ekitap indir ve Kirli Ağustos - Edip Cansever ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Kıvılcım – Binnur Nigiz” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.