Kış Yaza Kavuşunca - Emily Henry - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kış Yaza Kavuşunca – Emily Henry

Kış Yaza Kavuşunca – Emily Henry

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Mayıs 12th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 350
Yazar: Emily Henry

193 Kişi Tarafından Görüldü

 

Tek ortak özellikleri, yazarlık hayatlarında kendilerini kapana kısılmış hissetmeleri ve sahil kenarında kısa süre yaşadıkları göl evidir. Hayatının muhteşem olduğunu düşündüğü bir dönemde tüm bildiklerinin bir yalandan ibaret olduğunu öğrenen January, babasının sırlarını barındıran bu göl evinin sakladıklarıyla yüzleşirken, Augustus da geçmişe dair tüm kapıları kapatmaya çalışmaktadır.

 

Ta ki puslu bir akşam yolları kesişene dek… Hayatın getirdiği zorlukların üstesinden gelmeye çalışırken roman yazma konusunda da birbirlerine yardım etmeye karar verirler. Ancak bir farkla… January edebi bir roman kaleme alırken, gerçek aşkın ancak kitaplarda olduğuna inanan Augustus hayatında ilk defa mutlu sonla biten bir hikâye yazacaktır. Tek şartları ise birbirlerine âşık olmamaktır. Peki, aşk kural tanır mı?

 

“Size yeniden âşık olmayı öğreten; ihanet, hüzün ve hayal kırıklıklarıyla dolu, yüreklere dokunan bir aşk romanı. Gus ve January’nin macerasına bayıldım.”

Jasmine Gillory, Düğün Günü kitabının New York Times çoksatan yazar

Bir önceki yazımız olan Lekeli Taç - Erin Watt başlıklı kitabımızda Lekeli Taç - Erin Watt, Lekeli Taç - Erin Watt ekitap indir ve Lekeli Taç - Erin Watt ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.