Kirli Büyücü "Korumalar Serisi, Grup 1" - Emma Chase - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kirli Büyücü “Korumalar Serisi, Grup 1” –  Emma Chase

Kirli Büyücü “Korumalar Serisi, Grup 1” – Emma Chase

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Nisan 17th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 247
Yazar: Emma Chase

266 Kişi Tarafından Görüldü

 

Kirli Büyücü “Korumalar Serisi, Grup 1”; Abigail Haddock çarpıcı, mantıklı ve bazıları der ki… havasız. Ama bu gerçekten onun suçu değil. Wessco’nun en eski, en varlıklı, aristokrat ailelerinden birinde büyüdü, göbek adları “havasız”. Başarılı da öyle. Abby, aile mirasının gerektirdiği gibi, kendisini birinci sınıf bir doktor olarak öne çıkarmak için fazla mesai yapıyor.

 

Saçmalıklara ayıracak vakti yok.

 

Tommy Sullivan tamamen saçmalık.

 

Elbette, o öldürücü becerilere sahip seçkin bir koruma ve ünlü S&S Menkul Kıymetler Firmasının ortak sahibi – zenginlerin koruyucusu ve unvan. Ama aynı zamanda kabadayı, eğlenceli ve tamamen karşı konulamaz.

 

Tommy nasıl iyi vakit geçirileceğini biliyor ve Abby’den daha iyi vakit geçirmeye ihtiyacı olan birini hiç görmedi. Kızın uzun, ıslak, öpücüklere ihtiyacı var.

 

Çılgınca ve günahkâr derecede tatmin edici, koşulsuz bir aranjmanın daha fazla bir şeye dönüşmesi uzun sürmez. Tatlı, bağımlılık yapan ve gerçek bir şey. Ama Tommy ve Abby bunu kabul edemeyecek kadar asilce inatçıdırlar.

 

Zıt kutuplar birbirini çeker, bunu herkes bilir. Ama ateşli ilişkileri devam edebilir mi – sonsuza kadar sevebilirler mi?

Bir önceki yazımız olan Gerçek Olmak "Biraz Almak 3" - Emma Chase başlıklı kitabımızda Gerçek Olmak "Biraz Almak 3" - Emma Chase, Gerçek Olmak "Biraz Almak 3" - Emma Chase ekitap indir ve Gerçek Olmak "Biraz Almak 3" - Emma Chase ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.