Kimse Gerçek Değil - Zeynep Sey - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kimse Gerçek Değil – Zeynep Sey

Kimse Gerçek Değil – Zeynep Sey

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Nisan 1st, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 348
Yazar: Zeynep Sey

1.715 Kişi Tarafından Görüldü

 

 

Kimse Gerçek Değil; “Derler ki en iyi şifacı yaralı şifacıdır. Ve bütün şifacılar günün birinde yaralanmaya mahkûmdur…”

 

Kim olduğunu sorguladıkça dünyasının sahtelikten ibaret olduğunu anlamaya başlayan Işıl, öğrendiği gerçeklerle ne yapacağını bilemediğinden her geçen gün biraz daha yalnızlaşır, kendine ve çevresine yabancılaşır.

 

İnternetten tanıştığı Oflaz’ın, kendisini bu durumdan kurtaracak kahraman olduğunu düşünmektedir. Ancak geçmişi belirsiz, davranışları tutarsız olan bu büyülü adamın, kendi dünyasının yıkılışına şahitlik etmiş yaralı bir şifacı olduğundan bihaberdir.

 

Işıl, yıllardır inkâr ettiği gerçeklerle Oflaz sayesinde  bir bir yüzleşirken Oflaz’ın yaralarının kanamaya başlamasıyla dünyaları alt üst olur.  Artık ikisinin de akıllarında tek bir soru vardır:  Işıl’ın parıltısı, Oflaz’ın büyülü ruhunu kurtarmaya yetecek midir?

Bir önceki yazımız olan Güzel Hatam - Vi Keeland başlıklı kitabımızda Güzel Hatam - Vi Keeland, Güzel Hatam - Vi Keeland ekitap indir ve Güzel Hatam - Vi Keeland ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Kimse Gerçek Değil – Zeynep Sey” için 2 Yorum

  • Sayfa tehlikeli olarak adlandırıp indirme sayfasına yönlendirme yapmıyor.

    • BCVC nin yayınladığı reklamlardan birisini google banlaması nedeniyle olabilir.Kısa süre sonunda duzelir sanırız.Düzelmezse çaresine bakarız.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.