Kedi Kadın (Ruh Hırsızı DC ICONS 3) - Sarah J. Maas - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kedi Kadın (Ruh Hırsızı DC ICONS 3) – Sarah J. Maas

Kedi Kadın (Ruh Hırsızı DC ICONS 3) – Sarah J. Maas

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Şubat 16th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 385
Yazar: Sarah J. Maas

359 Kişi Tarafından Görüldü

Kedi Kadın (Ruh Hırsızı DC ICONS 3) ; Harika bir süper kahramanın merakla beklenen büyüme hikayesi: Uluslararası çok satan yazar Sarah J. Maas’tan KEDİ KADIN. Yarasa uzaktayken, Kedi oynayacak. Bu kedinin gerçekten kaç tane hayatı olduğunu görmenin zamanı geldi. . . .

Gotham City’nin kenar mahallelerinden kaçtıktan iki yıl sonra Selina Kyle, gizemli ve zengin Holly Vanderhees olarak geri dönüyor.

Batman’in hayati bir göreve gitmesiyle, Batwing’in kötü şöhretli suçluların gelgitini durdurmak için bırakıldığını çabucak keşfeder. Gotham City almak için olgunlaştı. Bu arada, Luke Fox, Batwing rolünde insanlara yardım etmek için gerekenlere sahip olduğunu kanıtlamak istiyor. Çoğu kişiden daha zeki görünen yeni bir hırsızı sinsi sinsi hedef alıyor.

Poison Ivy ve Harley Quinn ile takım kurdu ve birlikte ortalığı kasıp kavuruyorlar. Bu Kedi Kadın, Batwing’in sonu olabilir. Leigh Bardugo’nun Wonder Woman: Warbringer ve Marie Lu’nun Batman: Nightwalker’ının ardından gelen bu üçüncü DC Icons kitabında Selina, umutsuz bir kedi ve fare oyunu oynuyor, beklenmedik dostluklar kuruyor ve geceleri Batwing ve şeytani yakışıklı komşusu Luke ile dolaşıyor.

Gündüz tilki. Ama kuyruğunda geçmişten gelen tehlikeli bir tehditle, kalbine en yakın soygunu gerçekleştirebilecek mi?

Bir önceki yazımız olan Gümüş Alevler Sarayı - Sarah J. Maas başlıklı kitabımızda Gümüş Alevler Sarayı - Sarah J. Maas, Gümüş Alevler Sarayı - Sarah J. Maas e kitap indir ve Gümüş Alevler Sarayı - Sarah J. Maas ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.