Kazananın Laneti 1 - Marie Rutkoski - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kazananın Laneti 1 – Marie Rutkoski

Kazananın Laneti 1 – Marie Rutkoski

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Mayıs 24th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 370
Yazar: Marie Rutkoski

242 Kişi Tarafından Görüldü

 

On yedi yaşındaki Kestrel, bir generalin kızı olarak savurgan ve ayrıcalıklı hayatının tadını çıkarmaktadır. Arin’in ise sırtındaki giysilerinden başka bir şeyi yoktur. Kestrel, Arin’i kendisine bağlayan fevri bir karar alır ve bununla savaşmaya çalışsalar da birbirlerine âşık olmaktan kendilerini alıkoyamazlar.

 

Ancak genç âşıkların dünyasında, isyan, düellolar, ahlaksız söylentiler, kirli sırlar ve her şeyin tehlikede olduğu oyunlar hüküm sürmektedir. ülkelerine sadık kalmak için ise birbirlerine ihanet etmelidirler.

 

İstediğin şeyi kazanmak, sevdiğin her şeye mal olabilir.

 

” Karakterlerin ikilemlerine hayran kaldım ve yüreğim sızladı. hikâyede bir an sonra ne olacağını hiçbir şekilde tahmin edemedim ve buna bayıldım. Daha fazlasını istiyorum.”Kristin Cashore, New York Times çoksatan yazarı

 

“Zengin betimlemeler, nefis bir kurgu ve sağlam hikâyecilik, bu fantazyaya olağandışı bir zekâ ve derinlik katıyor… İncelikli ayrıntılar ve zarif anlatım, hikâye evrenini taze ve canlı kılıyor. ” Kirkus Reviews

Bir önceki yazımız olan Karanlık Işık-2 - Tara Fuller başlıklı kitabımızda Karanlık Işık-2 - Tara Fuller, Karanlık Işık-2 - Tara Fuller ekitap indir ve Karanlık Işık-2 - Tara Fuller ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.