Kayıp Ve Bulunan - Kathryn Schulz - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kayıp Ve Bulunan – Kathryn Schulz

Kayıp Ve Bulunan – Kathryn Schulz

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 31st, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 191
Yazar: Kathryn Schulz

197 Kişi Tarafından Görüldü

2022’NİN EN ÇOK BEKLENEN KİTAPLARINDAN BİRİSİ

Kathryn Schulz’un sevgili babası ölmeden on sekiz ay önce evleneceği kadınla tanıştı. Kayıp & Bulunan’da , bu ilişkilerin hikayelerini, günlük nesnelerin çıldırtıcı bir şekilde ortadan kaybolmasından savaşın, pandemi ve doğal afetlerin büyük yıkımlarına kadar tüm hayatımızın kayıp ve keşifle nasıl şekillendirildiğine dair parlak bir keşifte dokuyor; yeni gezegenler bulmaktan aşık olmaya kadar. Kayıp & Bulunan’ın kalbini birbirinden çok farklı üç Amerikan ailesi oluşturuyor:

Schulz’un babasını çekici, zeki, dalgın bir Yahudi mülteci yapan; eşini, aynı derecede zeki bir çiftçi kızı ve dindar bir Hıristiyan yapan; ve evlilik yoluyla kendisinin yaptığı. Ancak Schulz, aynı zamanda, daha evrensel birleşim türlerine karşı da dikkatlidir: özel mutluluğun küresel felaketle nasıl bir arada var olabileceği, taptığımız kişilerden nasıl rahatsız olacağımız, aşk ve kaybın nasıl kaçınılmaz olarak birbirinden ayrılamayacağı.

Ortaya çıkan kitap, aynı anda hem hayret hem de neşe, sefalet ve acıyla dolu bir dünyada yaşamak için kısmen anı, kısmen rehber kitaptır – her zaman hem minnettarlığımızı hem de kederimizi talep eden bir dünya. The New Yorker’da

çalışan bir yazar ve Pulitzer Ödülü’nü kazanan Kathryn Schulz, sınırlı ama sonsuz derecede karmaşık hayatlarımız hakkında merak, hassasiyet, bilgi ve nükte ile yazıyor. CS Lewis’in duygusal netliği ve Susan Sontag’ın entelektüel gücüyle hazırlanmış Kayıp & Bulunan , ortak deneyimler hakkında sıra dışı bir kitap.

Bir önceki yazımız olan Eden'in Bahçesi - Ernest-Hemingway başlıklı kitabımızda Eden'in Bahçesi - Ernest Hemingway, Eden'in Bahçesi - Ernest Hemingway ekitap indir ve Eden'in Bahçesi - Ernest Hemingway ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.