Kayıp Tanrılar Ülkesi - A. Ümit - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kayıp Tanrılar Ülkesi  –  A. Ümit

Kayıp Tanrılar Ülkesi – A. Ümit

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Haziran 6th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 504
Yazar: Ahmet Ümit

5.138 Kişi Tarafından Görüldü

Kayıp Tanrılar Ülkesi; Ahmet Ümit’ten polisiyeyi arkeoloji ve mitolojiyle harmanlayan usta işi bir roman.

 

Berlin Emniyet Müdürlüğü’nün cevval başkomiseri Yıldız Karasu ve yardımcısı Tobias Becker, göçmenlerin, işgal evlerinin ve sokak sanatçılarının renklendirdiği Berlin sokaklarından Bergama’ya uzanan bir macerada, hayatı ve insanları yok etmeye muktedir sırların peşinde bir seri cinayetler dizisini çözmeye çalışıyor. Soruşturmanın Türkiye ayağında sürpriz bir ismin olaya dahil olmasıyla heyecanın dozu gitgide artıyor.

 

Kayıp Tanrılar Ülkesi, Zeus Altarı ve Pergamon Tapınağı’nın gölgesinde mitlere günümüzde yeniden hayat verirken, suçun çağlar ve kültürler boyu değişmeyen doğasını bir tokat gibi yüzümüze çarpıyor.

 

“O yüzden unuttuk dediğiniz yerden başlayacağım. Unutmanın bedelini ödeyecek unutanlar. Cezaların en şiddetlisiyle ödüllendirilecek saygısızlık yapanlar, kalbi yerinden çıkarılacak beni kalbinden çıkaranların, yüzlerinin derisi yüzülecek benden yüz çevirenlerin…”

Bir önceki yazımız olan Yabancı - Stephen King başlıklı kitabımızda Yabancı Stephen King, Yabancı Stephen King ekitap indir ve Yabancı Stephen King ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Kayıp Tanrılar Ülkesi – A. Ümit” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.