kaybolmadan Önce - Lisa Gardner - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

kaybolmadan Önce  –  Lisa Gardner

kaybolmadan Önce – Lisa Gardner

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Şubat 18th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 310
Yazar: Lisa Gardner

293 Kişi Tarafından Görüldü

kaybolmadan Önce – Lisa Gardner; New York Times’ın en çok satan yazarı Lisa Gardner’dan, dünyanın geri kalanının unuttuğu kayıp insanları bulmak için her şeyi göze alan sıradan bir kadın.

 

Frankie Elkin’in ortalama bir orta yaşlı olduğunu anlatan itici bir gerilim filmi. kadın, eşyalarından çok pişmanlıkları olan, iyileşmekte olan bir alkolik. Ama hayatını kimsenin yapmayacağı şeyi yaparak, dünyanın aramayı bıraktığı kayıp insanları arayarak geçirir. Polis pes ettiğinde, halk artık hatırlamadığında, medya hiç ilgilenmediğinde Frankie aramaya başlar.

 

Yeni bir dava onu Boston’un kaba bir üne sahip bir mahallesi olan Mattapan’a getirir. Liseden aylar önce kaybolan Haitili bir genç olan Angelique Badeau’yu arıyor. Boston Polis Teşkilatı’nın direnişi ve kurbanın ihtiyatlı ailesi Frankie’ye tek başına olduğunu söyler ve kısa süre sonra birisinin yanıtlanmasını istemediği sorular sorduğunu öğrenir. Ancak Frankie, bir sonraki kaybolan kişinin kendisi olabileceği anlamına gelse bile gerçeği keşfetmek için hiçbir şey yapmayacaktır.

 

“Kaybolmadan Önce faturalandırılıyor bağımsız olarak, ancak müthiş bir dizi için mükemmel bir kurulum olacağını düşünüyorum.”Bookpage

 

“Türünün en deneyimli okuyucularını bile sonuna kadar tahminde tutmaya yetecek kadar çarpık ve dönüşlü, itici bir gizem. Ama aynı zamanda – belki daha da önemlisi – büyüleyici bir karakter çalışması, Frankie kendi iblisleriyle güreşiyor. hedefine yaklaşırken bile.”Bookreporter.com

Bir önceki yazımız olan Meleklerin Kanı (Lonca Avcısı Serisi 1) - Nalini Singh başlıklı kitabımızda Meleklerin Kanı (Lonca Avcısı Serisi 1), Meleklerin Kanı (Lonca Avcısı Serisi 1) ekitap indir ve Meleklerin Kanı (Lonca Avcısı Serisi 1) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.