Karartma - K.-Monroe - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Karartma  –   K.-Monroe

Karartma – K.-Monroe

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Mart 4th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 234
Yazar: K.-Monroe

282 Kişi Tarafından Görüldü

Karartma; Bazı sırlar en iyi şekilde unutulur.

 

Allie Castillo korkunç bir araba kazasının ardından, başından yaralanmış ve kim olduğu ya da ne olduğu hakkında hiçbir şey hatırlamadığı halde uyandığında, aklının ucuna bir şey takılır: Kaza bir kaza olmayabilir.

 

Vücudu hala yaralar içinde, hatırlamadığı bir hayata, bilmediği bir eve ve kendi gibi hissetmeyen bir aileye geri dönüyor. Okul başka bir mayın tarlası-erkek arkadaşı kızını geri istiyor, en iyi arkadaşı eski parti yollarını sürdürmek istiyor ve sınıfın arkasındaki gizemli adam unutulmuş anılarının kapısını açmaktan başka bir şey istemiyor.

 

Allie, kötü şöhretli geçmişini öğrendikçe, kaza öncesi kim olduğundan hoşlanmamaya başlar. Değişmeye kararlıdır, aynı hataları tekrarlamamaya kararlıdır. Ancak hayatı bir kez daha tehlikeye atıldığında, Allie hayatta kalmak için tek şansının eskiden kim olduğunu hatırlamak olduğunu fark eder – bu, olmak istediği kişiyi terk etmek anlamına gelse bile.

Bir önceki yazımız olan Aşk ve Dedikodu - fourhopes başlıklı kitabımızda Aşk ve Dedikodu - fourhopes, Aşk ve Dedikodu - fourhopes ekitap indir ve Aşk ve Dedikodu - fourhopes ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.