Karanlıklar Dükü (Maiden Lane Serisi 6) - Elizabeth Hoyt - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Karanlıklar Dükü (Maiden Lane Serisi 6) – Elizabeth Hoyt

Karanlıklar Dükü (Maiden Lane Serisi 6) – Elizabeth Hoyt

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Kasım 20th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 295
Yazar: Elizabeth Hoyt

1.808 Kişi Tarafından Görüldü

Karanlıklar Dükü (Maiden Lane Serisi 6)

Maskeli bir adam

Maximus Batten yirmi yıl önce annesi ile babasının cinayete kurban gidişine tanık olmuştur. Artık Wakefield Dükü olan Maximus günlerini parlamentoya yön vererek geçirmektedir. Fakat geceleri St. Giles Hayaleti olarak bu tehlikeli muhitte katilin izini sürmektedir. Bir gece ona meydan okuyup geri adım atmayan bir kadınla karşılaşır…

Dengiyle karşılaştığında

Artemis Greaves hayatını bir refakatçi olarak geçirse de gösterişsiz kıyafetlerinin altında bir avcının kalbi atmaktadır. St. Giles Hayaleti onu serserilerden kurtardığında Artemis karşısındakinin kendisi gibi biri olduğunu görür ve içinde bir merak kıvılcımı doğar. Bu kıvılcım, Hayalet’in gerçek kimliğini anladığında yangına dönüşecektir.

Tutkuları açığa çıkacak

Artemis cüretkâr bir hamle yapıp Maximus’tan nüfuzunu kullanarak hapsedilen ağabeyini özgürlüğüne kavuşturmasını ister. İstediğini alamazsa dükün gizli kimliğini açığa çıkaracaktır. Ama güçlü bir düke şantaj yapmanın riskleri vardır. Kaplanı kuyruğundan yakalayan Artemis, Maximus’un gazabıyla mı yoksa tutkulu dokunuşlarıyla mı karşı karşıya kalacaktır?

“Romantizm ve gizemle örülmüş bir öykü.” Publishers Weekly

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Karanlıklar Dükü (Maiden Lane Serisi 6) – Elizabeth Hoyt” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.