Karanlık Taç-Ateşin varisi (Cam Şato Serisi 2-3) - Sarah J. Maas - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Karanlık Taç-Ateşin varisi (Cam Şato Serisi 2-3) – Sarah J. Maas

Karanlık Taç-Ateşin varisi (Cam Şato Serisi 2-3) – Sarah J. Maas

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Şubat 7th, 2022
Dil: Türkiye
Yazar: Sarah J. Maas

1.062 Kişi Tarafından Görüldü

Karanlık Taç
Cam Şato Serisi 2

Karşınızda Kralın Şampiyonu Celaena Sardothien. Güzel Ölümcül Efsanevi Celaena şeytanın buyruklarını yerine getiren zalim bir suikastçı mı?

Gerçek sevgiyi arayan tutkulu bir âşık mı? Kralın bir numaralı suikastçısı olan Celaena, sarayın en korkulan kadını. Ne kadar kan dökerse o kadar özgür olabiliyor. Ama üstlendiği her ölüm, söylediği her yalan, sevdiklerini tehlikeye bir adım daha yaklaştırıyor.

Yüzbaşı Westfall ve Prens Dorian onu korumaya devam etseler de, Celaena korkunç bir gecede, büyük bir trajedi yaşayacak. Celaena ne için savaşacak: Özgürlüğü mü, kalbi mi yoksa krallığının geleceği için mi?

Karanlık Taç Cam Şato Serisi 2 pdf indir

Ateşin Varisi
Cam Şato Serisi 3

Celaena artık küllerin ve ateşin varisi, kimsenin önünde eğilmeyecek. Ölümcül yarışmalardan ve kalbini parçalayan anılardan sonra hayatta kaldı. Şimdi de en karanlık gerçeğe doğru yola çıkıyor… Geleceğini sonsuza kadar değiştirebilecek korkunç bir gerçeğe doğru…

Dünyasını köleleştirmeye çalışan acımasız canavarlar, ufukta birer birer görünmeye başladılar. Celaena gücünü toplamak zorunda. Sadece içindeki kötülükle savaşmak için değil, zincirinden kopmuş şeytanı yenmek için.

Cam Şato ve Karanlık Taç’tan sonra Sarah J. Maas, suikastçısını, en göz kamaştırıcı parlaklığa ulaşması için ateşe veriyor.

Ateşin Varisi Cam Şato Serisi 3

Bir önceki yazımız olan Ateşin Peşinde (Ateşin Peşinde Serisi 1) - Hafsah Faizal başlıklı kitabımızda Ateşin Peşinde (Ateşin Peşinde Serisi 1), Ateşin Peşinde (Ateşin Peşinde Serisi 1) ekitap indir ve Ateşin Peşinde (Ateşin Peşinde Serisi 1) ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.