Karanlık İhanetler - Hunter madyson - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Karanlık İhanetler – Hunter madyson

Karanlık İhanetler – Hunter madyson

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ocak 11th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 145
Yazar: Hunter Madyson

970 Kişi Tarafından Görüldü

Korkuyla titredi, hayatında hiç olmadığı kadar korktu. Telefonu çaldı gece yarısı ve kimse konuşmadı. Sadece ağır nefes alma veya kötü niyetli bir gülüş duydu. O birisi onu çıldırtmak isteyip istemediğini merak etti. Geçen hafta, birinin izlediğini hissetmeye başladı her hareketini. Neden?

Alexandra “Lexie” Catherine Marshall ofisinde oturdu ve son olayları rasyonelleştirmeye çalıştı hayatında. Son iki saati açıklanamayan olayların kronolojik bir listesini oluşturarak geçirmişti. geçen ay hayatında. Aramalar bir ay önce başladı. “Ne oldu aniden hayatımdaki ayaklanmalar?

Müşterilerimden biri kötü muamele gördü mü? ” Yukarı baktı ve dedi ki Büyük anne Marshall’ın yardımı için sessiz dua. Bir cevap bulması gerekiyordu. Büyük anne ona çocukken söylemişti iyi ve kötü ruhlar vardı ve eğer inanırsan, iyi ruhlar her zaman yardım etmek için orada olacaklardı.

Büyük annenin iyi ruhu olacağına güveniyordu. Büyük anne orada mısın? Sessizlik onu neredeyse sağır etti kendi kalp atışını duymak. Hayır, sanmıyorum.

“Bir şeyler konusunda anal olduğumu biliyorum, özellikle de liste yapmak. Kendi kendime konuşmak insan yapar Sanırım çıldırdım. ” Çoğu insan, çocukluğunun ne kadar korkunç olduğunu bilseydi, listeleri anlayın. Asla yaşanması ya da memnun edilmesi en kolay insan olan annesi katı bir disiplin uyguladı. her günün sırası olmalıdır.

Lexie, yemek yemek için mutfak tezgahının başında durduğu geceleri hatırladı.Annesi ve saç fırçası ile bir seanstan sonra akşam yemeği. Annem, Tanrı’nın ihlalini asla affetmedi.Kurallar. Ama annem şu anda burada değil.

Midesinde bir homurtu, Lexie’ye bu sabahın erken saatlerinden beri yemek yemediğini hatırlattı. O yedi yirmi ikiyi gösteren saatine baktı. Şimdi neden bu kadar aç olduğumu anlıyorum. Genellikle kapadı dükkan ve eve altıda gitti. Ayağa kalktı; uzun oturduğu için eklemleri ve kasları çığlık attı.

O Neredeyse bütün gün yalnızdı ve tam zamanlı katip Wendy hastalanınca dükkanı erken kapattı. Ona iş ortağı Jo, bir satın alma gezisi için Roma’daydı. Raboin Lisesi’nden iki yarı zamanlı memur Okulun işbirliği programı Kelley ve Sandra, işe bir saatten fazla gecikmişti. Ona gülerlerdi Onları bilgilendirdiğinde kaçırılan zaman için kendilerine ödeme yapılmayacaktı.

Kitapları ÜCRETSİZ ve pdf olarak sunuyoruz. telif hakkı nedeniyle kaldırılması istenen kitaplar sitemizden kaldırılacaktır. İyi okumalar.

Bir önceki yazımız olan Felaket - Laurell K. Hamilton başlıklı kitabımızda Felaket - Laurell K. Hamilton, Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap indir ve Felaket - Laurell K. Hamilton ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.