Karanlık - E. L. James - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Karanlık –  E. L. James

Karanlık – E. L. James

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Aralık 26th, 2021
Dil: Türkçe
Sayfa: 654
Yazar: E. L. James

208.729 Kişi Tarafından Görüldü

Gözbebeklerinin büyümesini, yanaklarının arzuyla pembeleşmesini izliyorum. Beni istiyor. Ben de onu istiyorum. Dudağını ısırıyor. Artık daha fazla dayanamıyorum karanlığın elli tonu… bu sefer anlatma sırası chrıstıan grey’de…

Tutkulu ve yakıcı ilişkileri kalp kırıklığı ve suçlamalarla sona erdi ama christian grey, ana steele’i ne aklından ne de teninden atabiliyor.  Yine de çocukluğunun korkuları hâlâ peşinde.

Özet

Kavurucu, şehvetli ilişkileri, kalp kırıklığı ve karşılıklı suçlamalarla sona erdi, ancak Christian Gray, Anastasia Steele’i aklından çıkartamıyor. Onu geri kazanmaya kararlı, en karanlık arzularını ve tam kontrol ihtiyacını bastırmaya ve Ana’yı kendi şartlarıyla sevmeye çalışır.

Christian’ın sırdaşı ve terapisti Dr. Flynn, şeytanlarıyla yüzleşmesine yardım edebilir mi? Karanlık – E. L. James kitabının tam özetini buradan okuyunuz.

Yoksa baştan çıkarıcısı Elena’nın sahipleniciliği ve eski itaatkarı Leila’nın çılgın bağlılığı Christian’ı geçmişe mi sürükleyecek?

Bir önceki yazımız olan Karanlığın Sol Eli - Ursula K. Le Guin başlıklı kitabımızda Karanlığın Sol Eli Ursula K. Le Guin ekitap indir, Karanlığın Sol Eli Ursula K. Le Guin ekitap oku ve Karanlığın Sol Eli Ursula K. Le Guin pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“Karanlık – E. L. James” için 28 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.