Karanlık - E. L. James - PDF E-Kitap Oku, İndir

istanbul escort bayan

Karanlık –  E. L. James

Karanlık – E. L. James

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Eylül 24th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 616
Yazar: E. L. James

197.062 Kişi Tarafından Görüldü

Gözbebeklerinin büyümesini, yanaklarının arzuyla pembeleşmesini izliyorum. Beni istiyor. Ben de onu istiyorum. Dudağını ısırıyor. Artık daha fazla dayanamıyorum karanlığın elli tonu… bu sefer anlatma sırası chrıstıan grey’de…

E l james, tüm dünyada milyonlarca okuru peşinden sürükleyen aşk masalına daha derin ve karanlık bir boyut vererek christian’la anastasia’nın hikâyesine geri dönüyor.

Kitap Tanıtım Amaçlıdır.

Tutkulu ve yakıcı ilişkileri kalp kırıklığı ve suçlamalarla sona erdi ama christian grey, ana steele’i ne aklından ne de teninden atabiliyor. Onu geri kazanma azmiyle en karanlık arzularını ve mutlak kontrol ihtiyacını bastırmaya, ana’nın istediği şekilde onu sevmeye çalışıyor. Yine de çocukluğunun korkuları hâlâ peşinde.

Bilgi: Hepimiz evimizde hazır yumurta kullanıyoruz. Çiftliklerden marketlere ulaşan bu yumurtaların kaç güm ömrü vardır. Yumurta ne kadar dayanır. Öğrenmek için tıklayınız

Sırdaşı ve terapisti dr. Flynn, christian’ın şeytanlarıyla yüzleşmesine yardım edebilecek mi? Yoksa baştan çıkarıcı elena’nın sahip olma arzusu ve eski kölesi leila’nın kendini adamışlığı christian’ı geçmişine mi sürükleyecek? Ve ana’yı gerçekten geri kazansa bile, bu kadar karanlık ve arızalı bir adam onu elinde tutabilecek mi?

Kitap yayıncının isteği üzerine Telif Hakkı nedeniyle kaldırılmıştır

Bir önceki yazımız olan Hayata Dön - Gülseren Budayıcıoğlu başlıklı kitabımızda Hayata Dön ekitap indir, Hayata Dön ekitap oku ve Hayata Dön Gülseren Budayıcıoğlu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

“Karanlık – E. L. James” için 20 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.