Karanlık –  E. L. James

Karanlık – E. L. James

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Eylül 24th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 616
Yazar: E. L. James

149.280 Kişi Tarafından Görüldü

Gözbebeklerinin büyümesini, yanaklarının arzuyla pembeleşmesini izliyorum. Beni istiyor. Ben de onu istiyorum. Dudağını ısırıyor. Artık daha fazla dayanamıyorum karanlığın elli tonu… bu sefer anlatma sırası chrıstıan grey’de…

E l james, tüm dünyada milyonlarca okuru peşinden sürükleyen aşk masalına daha derin ve karanlık bir boyut vererek christian’la anastasia’nın hikâyesine geri dönüyor.

Kitap Tanıtım Amaçlıdır.

Tutkulu ve yakıcı ilişkileri kalp kırıklığı ve suçlamalarla sona erdi ama christian grey, ana steele’i ne aklından ne de teninden atabiliyor. Onu geri kazanma azmiyle en karanlık arzularını ve mutlak kontrol ihtiyacını bastırmaya, ana’nın istediği şekilde onu sevmeye çalışıyor. Yine de çocukluğunun korkuları hâlâ peşinde. Sırdaşı ve terapisti dr. Flynn, christian’ın şeytanlarıyla yüzleşmesine yardım edebilecek mi? Yoksa baştan çıkarıcı elena’nın sahip olma arzusu ve eski kölesi leila’nın kendini adamışlığı christian’ı geçmişine mi sürükleyecek? Ve ana’yı gerçekten geri kazansa bile, bu kadar karanlık ve arızalı bir adam onu elinde tutabilecek mi?

Kitap yayıncının isteği üzerine Telif Hakkı nedeniyle kaldırılmıştır

Bir önceki yazımız olan Yüzümde Çarpık Bir Gülümseme - Bilge Berze başlıklı kitabımızda Yüzümde Çarpık Bir Gülümseme epub indir, Yüzümde Çarpık Bir Gülümseme epub oku ve Yüzümde Çarpık Bir Gülümseme özeti hakkında bilgiler verilmektedir.

“Karanlık – E. L. James” için 18 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.