Karanlığın İçinden(The Darkest Minds (Karanlık Zihinler) Serisi 1.5, 2.5, 3.5) - Alexandra Bracken - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Karanlığın İçinden(The Darkest Minds (Karanlık Zihinler) Serisi 1.5, 2.5, 3.5) – Alexandra Bracken

Karanlığın İçinden(The Darkest Minds (Karanlık Zihinler) Serisi 1.5, 2.5, 3.5) – Alexandra Bracken

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Nisan 2016
Eklenme: Ocak 17th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 480
Yazar: Alexandra Bracken

1.906 Kişi Tarafından Görüldü

Bazen Karanlık İçinizde Yaşar Ve Çoğu Zaman O Kazanır. Bir yol uzanıyor önümüzde. Acıyla ve öfkeyle sarıp sarmalanmış, Etrafı dikenli tellerle örülmüş bir yol bu. Kayıplarla ve gözyaşlarıyla dolu… Ama çok ileride, yolun sonunda, Belli belirsiz parıldayan titrek bir ışık var. Sönmeye yüz tutmuş olsa da Hayatın bizim için hazırladığı sonu yeniden Yazmamız için direniyor. Biliyorum, karanlığı deliyor bu yol. Biliyorum, karanlık zihinler aydınlığa kavuşuyor.

“Bu seri, distopya okuyucuları için bir başucu kitabı olacak.” 
-School Library Journal-

“Gerilim yüklü, duygusal ve acımasız… Hiç şüphe yok ki Karanlık Zihinler Serisi’nin tutkunları, – üzerine epey kafa yorulduğu belli olan bu sona bayılacak.” 

Gabe’in hayatı ekonomik çöküş nedeniyle fazlasıyla zarar görmüştür. Onun gibi birisi için tek seçenek trajik geçmişini geride bırakarak küçük kasabadan ayrılarak sürekli yer değiştiren birisi olmaktır. İlk denemesinin ardından bu neredeyse imkansız hale dönüşür. Karşılaştığı genç kız hiç konuşmaz ancak onun hayatını tahmin edemeyeceği kadar değiştirecektir.

“Bracken’ın bu sürükleyici ve tüyler ürpertici distopyası hafızalarınıza kazınacak.”
-Kirkus Reviews-

Sam, Thurmand rehabilitasyon kampında bir şeylerin ters gidebileceğini düşünmez. Ardından Kırmızılar ortaya çıkar. Aslında herkes ateş gücüne sahip olan çocukların yıllar önce öldürüldüğünü düşünür. Bunun yerine onlar başka yerlere götürülmüş, beyinleri yıkanmıştır ve etkili muhafızlar olarak görev almak üzere geri dönmüşlerdir.

Sam bunlardan birisini hatırlar, Lucas adını taşıyan bu kişi kabuslarındaki tek ışık gibidir. Lucas’ın bir sırrı vardır. Kırmızıları zihinsiz robotlara dönüştüren eğitimi yenmiştir. Sam, kendisine saldıran bir muhafıza karşı korumak zorunda kaldığında Lucas her şeyi riske atarak onu kurtarmak zorundadır.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.