Kar Tanelerinin Bir Bildiği Var - Debbie Macomber - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kar Tanelerinin Bir Bildiği Var – Debbie Macomber

Kar Tanelerinin Bir Bildiği Var – Debbie Macomber

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Ekim 29th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 216
Yazar: Debbie Macomber

507 Kişi Tarafından Görüldü

Kar Tanelerinin Bir Bildiği Var; Otuzlu yaşlardaysan Noel Baba yoktur. Beş yaşındaysan vardı. Ama umut her yaşta seninledir.

Katherine O’Connor vaktinin çoğunu Blossom Sokağı’ndaki French Cafe’de başkaları için Yeni Yıl mektupları yazarak geçiren, bir yandan da tamzamanlı iş arayan genç bir kadındır. Zamanla, mektup yazma işi onun için yeni bir kariyere dönüşmeye başlamıştır. Çocuk Psikoloğu Wynn Jeffries de tıpkı Katherine gibi, aynı kafede vakit geçirmekten keyif almaktadır.

Genç kadın onunla tanışmamıştır bile ama kitabında Yeni Yıl geleneklerinin çocukları kandıran saçmalıklardan ibaret olduğunu savunduğu için Wynn’den hoşlanmamaktadır. İkisinin yolları, sürekli gittikleri bu mekânda kesişir. İlk başlarda, anlaşamadıkları konusunda anlaşırlar.

Ancak onları yakınlaştıran asıl sebep birbirine zıt iki insan oluşlarıdır. Henüz fark edememiş olsalar da bunu anladıklarında aşk çoktan kapılarını çalmış olacaktır. Tabii eğer âşık olmaktan korkmayıp o kapıyı açmaya cesaret edebilirlerse…

“Debbie Macomber hayranları bu romanı okurken Katherine ve Wynn arasındaki diyalogların nereye varacağını merak ve heyecan ile takip edecekler. Macomber her zamanki gibi kalplere dokunan karakterler yaratmayı başarmış.”Times Record News

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.