Kapıdaki Azrail -3 - Saba Tahir - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kapıdaki Azrail -3 – Saba Tahir

Kapıdaki Azrail -3 – Saba Tahir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Haziran 25th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 359
Yazar: Saba Tahir

162 Kişi Tarafından Görüldü

 

Merakla beklenen üçüncü kitabı . Savaş İmparatorluğu’nun ötesinde ve içinde, savaş tehdidi her zamankinden daha büyük görünüyor.

 

Savaş İmparatorluğu’nun ötesinde ve içinde, savaş tehdidi her zamankinden daha büyük görünüyor.

 

Helene Aquilla, Blood Shrike, kız kardeşinin ve İmparatorluktaki herkesin hayatını korumak için çaresizdir. Ama tehlikenin her tarafta pusuya yattığını biliyor: Geçmişinin peşini bırakmayan İmparator Marcus, giderek istikrarsız ve şiddetli bir hal alırken, acımasız Komutan Keris Veturia, bıraktığı katliam ne olursa olsun, İmparatorun kendi gücünü büyütmek için oynaklığından yararlanıyor. onun yolunda.

 

Uzak doğuda, Serralı Laia, dünyanın kaderinin Martial mahkemesinin entrikalarında değil, Nightbringer’ı durdurmakta olduğunu biliyor. Ve yaşayanlarla ölüler arasındaki diyarda, Elias Veturius Ruh Yakalayıcı olarak hizmet etme özgürlüğünden vazgeçti.

Bir önceki yazımız olan Ateşin Vaadi "Kingmaker Günlükleri-1" - Amanda Bouchet başlıklı kitabımızda Ateşin Vaadi "Kingmaker Günlükleri-1", Ateşin Vaadi "Kingmaker Günlükleri-1" ekitap indir ve Ateşin Vaadi "Kingmaker Günlükleri-1" ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.