Kanser Hakkında Gerçekler - Ty M. Bollinger - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kanser Hakkında Gerçekler – Ty M. Bollinger

Kanser Hakkında Gerçekler – Ty M. Bollinger

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 1 Eylül 2018
Eklenme: Eylül 1st, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 368
Yazar: Ty M. Bollinger

29.706 Kişi Tarafından Görüldü

1 Eylül 2018 Tarihinde Türkiye Piyasasına çıkacak Kitap Merakla beklenmektedir.

 

Dünya üzerinde 25 farklı dile çevrilmiştir.

“Bu çığır açıcı kitapta Ty Bollinger bağışıklığı artırmak, vücudu canlandırmak ve kanseri engellemek için doğal yolların çokluğuna ışık tutuyor. Bu kitabı okuyun. Hayatınızı kurtarabilir.”

—Josh Axe, DC, Eat Dirt’in yazarı

Tıp endüstrisi, kanser hakkında söylediklerinden daha çok şey biliyor ve bu kitap kanseri önlemek, tedavi etmek ve hatta iyileştirmek konusunda saklı gerçekleri gün yüzüne çıkarıyor.

Birkaç aile üyesini (anne ve babası dahil) kansere kurban verdikten sonra Ty Bollinger, kemoterapi, radyasyon ve cerrahinin kanser hastaları için var olan en etkili tedaviler olduğunu kabul etmeyi reddetti. Alternatif kanser tedavileri ve tıp endüstrisi ile ilgili mümkün olan her şeyi öğrenme arayışına başladı. Ortaya çıkardıkları ise şok ediciydi. “Kansere karşı savaş” ın büyük ölçüde bir düzenbazlıktan ibaret olduğu ve çok uluslu ilaç şirketlerinin “ipleri elinde tuttuğu” iddiasını destekleyecek bol miktarda kanıt bulunmaktaydı.

Kanser Hakkında Gerçekler (Kanserin Tarihi, Tedavisi ve Önlenmesine Yönelik Bilmeniz Gerekenler) Kitabı tanıtım amaçlı olarak yayınlanmıştır.

Kanser Hakkında Gerçekler’de Bollinger, kanseri tedavi etmek ve önlemek için kullanabileceğimiz -henüz bilmediğimiz- pek çok yöntem olduğunu ortaya koyuyor. Kitap, tıp tarihinin yanı sıra, dünyanın dört bir yanında kullanılan düzinelerce gelişmiş kanser tedavisinin etkinliğini kanıtlayan en yeni araştırmaları inceliyor. Bollinger okuyuculara aşağıdakiler hakkında önemli, bazen de şaşırtıcı bilgiler veriyor:

• Kanserin tarihi ve siyaseti

• Tıp eğitiminin özel ilgi grupları ve kâr amacı güden gündemler tarafından ele geçirilmesi

• Hayat kurtaran bazı tedavilerin halktan nasıl ve neden saklandığı

• Kemoterapi, radyasyon ve ameliyatın çok ötesine giden tedavi seçenekleri

Bu kitap, birçok yaşamı iyileştirebilecek -hatta belki de kurtarabilecek- kanser tedavileri hakkında sarsıcı gerçekleri ortaya çıkaracak çığır açan bir kitaptır.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.