Kanka Aşkı - Gece_Mavisii - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kanka Aşkı – Gece_Mavisii

Kanka Aşkı – Gece_Mavisii

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ağustos 13th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 245
Yazar: Gece_Mavisii

1.680 Kişi Tarafından Görüldü

Kankasına aşık olan bir kız. Acaba ona söyleme cesareti bulacak mı yoksa ömrünün sonuna kadar içindeki bu platonik aşkla mı yaşayacak?

Giriş Bölümünden Alıntı ve Özeti;

Okulun ilk günüydü ve heyecandan ölmek üzereydim. Yatağımdan çalar saatimin ötmesiyle fırladım, elimi yüzümü yıkadım. Ardından yeni okulumun kırmızı kareli eteğini, beyaz gömleğini ve siyah süveterini üzerime geçirdim. Aynanın karşısına geçerek saçlarımı yapmak istedim fakat olmadı çirkin olduğum için ve lanet olası tellerim yüzünden hiçbir saç modelinin yüzüme yakışmadığını düşünüyordum.

Bende sonunda istemeye istemeye de olsa at kuyruğu yapmakta karar kıldım ve saçlarımı topladım. Ailecek kahvaltının yaptık, Can okula gitmek için servise gitti.

Bizde ardından annem, babam ve ben lisenin ilk günü için yola koyulduk. Bizi okula babam götürüyordu. Arabanın içi her zamanki gibi ciddiyetini koruyordu. Ardından babamın açtığı bir Tarkan şarkısıyla Adımı Kalbine Yaz arabadaki ciddiyet ve sessizlik bozuldu.

Babam, Tarkan’ı çok sevdiğim için sesini açmıştı müziğin. Buna eminim. Müzik bittiğinde annem oturduğu ön koltuktan benimle konuşmak için arkasına döndü ve “İlk günün için heyecanlı mısın kızım ?” dedi.

O da heyecanlanmıştı sesinden anlaşılıyordu.

“Elbette heyecanlıyım anne. Düşünsene yeni arkadaşlar, yeni öğretmenler, yeni bir okul. Ayrıca tüm bunlara uyum sağlayabileceğimi pek sanmıyorum açıkçası.” dedim başımı eğerek.

“Kızım ama öyle düşünmemen lazım değil mi hayatım ?” diyerek babama döndü. Babamda; “Tabi kızım zaten bir süre sonra anlaşacaksın güven bana” dedi sesinde mutlulukla.

Tabi canım bunu yapabilirim. Utangaç bir kız olduğumdan bu kadar Gittiğim lise İstanbul’da bir fen lisesiydi. Derslerim iyiydi. Annem ve babam iyi bir eğitim alıp iyi bir liseye gitmem için beni dershaneye gönderip, özel öğretmenler tutmuşlardı…..

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

“Kanka Aşkı – Gece_Mavisii” için 4 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.