Kan Varsa - Stephen King - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kan Varsa – Stephen King

Kan Varsa – Stephen King

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Mart 5th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 412
Yazar: Stephen King

300 Kişi Tarafından Görüldü

Kan Varsa – Stephen King ; Orjinal Adı:If It Bleeds

Kan varsa haber de vardır…

Habercilerin kullandığı bir deyişti bu ve o gün bir bombanın patlatıldığı Albert Macready Ortaokulu’nda kesinlikle kan vardı. Finders Keepers Dedektiflik Ajansı’nda günlük işleriyle ilgilenen Holly Gibney’nin dikkatini çeken ise bambaşka bir ayrıntıydı. O, kanın kokusunu alıp ilk haberi yapan muhabire takılmıştı. Holly’nin adama odaklanmasının geçerli bir nedeni vardı, çünkü o bir Yabancı’ydı.

Kan Varsa her biri okuru kendi korku dolu dünyasına çeken dört uzun öyküden oluşuyor. Holly’nin ilk yalnız macerasının dışında Bay Harrigan’ın Telefonu, Chuck’ın Hayatı ve Sıçan öyküleri uykularınızı kaçıracak.

Roman, King’in muhteşem kariyeri boyunca tekrar tekrar döndüğü bir biçimdir ve birçoğu “The Body” ( Stand By Me ) ve “Rita Hayworth and Shawshank Redemption” ( Shawshank ) dahil olmak üzere ikonik filmlere dönüştürülmüştür. kurtuluş ). Dört Gece Yarısı Gibi , Farklı Mevsimler, ve son olarak Full Dark, No Stars , If It Bleeds , eşsiz yetenekli bir yazarın daha uzun kısa kurgularından oluşan benzersiz bir şekilde tatmin edici bir koleksiyon.

New York Times’ın en çok satan yazarı, efsanevi hikaye anlatıcısı ve kısa kurgu ustası Stephen King’den dört yeni ve etkileyici romandan oluşan olağanüstü bir koleksiyon geliyor: Bay Harrigan’ın Telefonu , The Life of Chuck , Rat ve başlık hikayesi If It Bleeds – her biri sizi ilgi çekici ve korkutucu yerlere çekiyor.

Bir önceki yazımız olan Bel Altı Vuruşlar (Fighting for Love Serisi 2) - Gina L. Maxwell başlıklı kitabımızda Bel Altı Vuruşlar Gina L. Maxwell, Bel Altı Vuruşlar Gina L. Maxwell ekitap indir ve Bel Altı Vuruşlar Gina L. Maxwell ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.