Kan Grubunuza Göre Beslenme - Peter J. D'Adamo - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kan Grubunuza Göre Beslenme – Peter J. D’Adamo

Kan Grubunuza Göre Beslenme – Peter J. D’Adamo

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Aralık 30th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 417
Yazar: Peter J. D'Adamo

1.663 Kişi Tarafından Görüldü

Herkesin aynı şeyleri yememesi, aynı egzersizleri yapmaması gerektiğini biliyor musunuz? Kan grubunuz, iç kimyanızı yansıtır.Besinleri öğütme biçiminizi belirler.

Peter J. D’Adamo’nun Kan Grubunuza Göre Beslenme adlı eseri 65 dile çevrilmiş ve “Tüm Zamanların En Etkili Sağlık Kitapları”ndan seçilmiştir.

“D’Adamo kan grubuna göre beslenme ile alanında çığır açıyor, ansiklopedik bilgiler veriyor.” Dr. Mehmet Öz

“D’Adamo uygulanabilir sağlık yaklaşımını ve geliştirdiği yeni teorilerini anlaşılır bir dille okuyucuya sunuyor.”-Publisher’s Weekly

“D’Adamo şimdiye kadar tanıdığım en keyifli doktor. Doğal tedavi yollarını asırlık tekniklerle birbirine bağlıyor ve vücudumuzun nasıl işlediği ile ilgili önemli bilgiler paylaşıyor.” Tommy Hilfiger-Moda Tasarımcısı

Peter J. D’Adamo

Doğal tedavi uzmanı olan Peter J. D’Adamo 1 982 yılında Bastyr Üniversitesi’nde doktorasını yaparak naturopatik fizikçi unvanını almıştır. Doğal tedavi ve ilaçlar üzerine yaptığı çalışmalar ile tıp dünyasında adını duyurmuştur. 1990 yılında Amerikan Naturopatik Fizikçiler Birliği tarafından yılın fizik çisi ödülüne layık görülmüştür.

İlk olarak 1996 yılında yayımlanan Kan Grubunuza Göre Beslenme adlı kitabı New York Times’ın çoksatanlar listesine girmiş ve 65 dile çevrilmiştir. Kan Grubunuza Göre Beslenme,”Tüm Zamanların En Etkili Sağlık Kitapları”ndan seçilmiştir.

Önemli Not

Bu kitap, doktorların ya da diğer tıp adamlarının tıbbi tavsiyelerinin yerine geçme amacında değildir. Daha çok, doktorlarla iş birliği halinde olabilmek için bilgi verme amacı güder.

Örnek vak’alarda hasta mahremiyetini korumak amacıyla isimler değiştirilmiştir. Bu kitapta sunulan ya da tavsiye edilen bir üründen, yayıncı ya da yazar sorumlu tutulamaz.

Herhangi bir ürün ya da hizmetin kullanımından doğabilecek hasar ve kayıptan sorumlu tutulamaz.

 

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.