Kan Davası (Töre) - nimesayovsk wattpad yazarı - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kan Davası (Töre) – nimesayovsk wattpad yazarı

Kan Davası (Töre) – nimesayovsk wattpad yazarı

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ağustos 14th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 342
Yazar: nimessayovsk wattpad yazarı

2.408 Kişi Tarafından Görüldü

Ne olacaktı şimdi. Abim Jiyan’ı vuracak mıydı? Hayır… Allahım sen bize yardım et… Babam yavaş adımlarla öne doğru yol aldı. Sanki onların buraya geleceklerini bilirmiş gibi ağır ve soğuk kanlıydı. “Ardil ağa haneme bu şekilde girme yetkisini kimden almışsın da kapımı yıkıp içeriye destursuz dalarsın böyle.”dedi gereğinden fazla sakin bir ses tonuyla.
Ardil ağa…

Gözlerinde ateş vardı. Kor gibi yanıyor ve değdiği her yeri yakıp kavuruyordu sanki.

“Ne için geldiğimi bilirsin Zinar ağa.Hem azrailin destur isteyerek can almaya geldiği nerede görülmüş”dedi sert ses tonuyla. Babam biraz bekledikten sonra ” Seninle biraz konuşalım Ardil Ağa” dedi. Hala anlamış değildim.

Babam nasıl bu kadar soğuk kanlı ve metanetli davranabiliyordu. Ben korkudan neredeyse ölmek üzereydim. “Ben zaten buraya silahımı konuşturmaya geldim Zinar ağa. Bilirsin, bu kan yerde kalmayacak. Törelerce gerekeni yapmaya geldim dedi Ardil ağa. Sesi o kadar kararlı ve keskindi ki.

Korkuyordum… Bu gözü kara adam abimi vuracaktı, kararhydı. İşin sonu şimdiden belliydi. Arvas aşireti buraya abimin canım almaya gelmişti ve istediğini almadan buradan gitmeyecekti.

Babam biraz daha öne doğru ilerleyerek tam Ardil Ağanın silahının önünde durdu ve “İlk önce konuşmamız lazım gelir Ardil Ağa. Şimdi şu silahı indir ve doğru olanı yap.”dedi ve hafifçe bize doğru dönerek “Jiyan Avaşin’i buradan al ve yukarıya götür. Sonra hemen buraya gel” diye emretti. Tam “Baba…”diye sözüme başlamıştım ki “Jiyan hadi!”diye bağırdı.

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.