Kan Ateşi (Serisi 2) - Karen Marie Moning - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kan Ateşi (Serisi 2) –  Karen Marie Moning

Kan Ateşi (Serisi 2) – Karen Marie Moning

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2012
Eklenme: Mart 27th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 293
Yazar: Karen Marie Moning

890 Kişi Tarafından Görüldü

Kan görmekten korkar mısınız?

“Bizi tanımlayan asıl şey hareketlerimizdir. Neyi seçtiğimiz, neyi reddettiğimiz hatta neyin uğruna canımızı vereceğimizdir önemli olan.”

MacKayla, Jericho Barrons ile beraber yaşamaya başlamıştır. Hem fiziksel olarak hem de ruhen o kadar çok değişmiştir ki kızının peşine düşen ve onu ararken perişan olan babası bile Mac’i tanıyamaz.

Karanlık, gölgeler, çeteler ve sonu gelmeyen birçok cinayet ile artık her şey daha içinden çıkılmaz hale gelir. Güvenlik güçleri her konuda Mac’ten şüphelendikleri için her an onun peşindedirler. Mac’i takip eden sadece polis değildir. Zaten cevapsız sorular da işte tam burada başlar.

Net olan tek şey, Mac’in artık kan görmek istememesidir…

“Bağımlılık yapacak cinsten karanlık, erotik ve şoke edici.” Publishers Weekly

“Bu kitaba daha ilk sayfasından bayıldım! Beni hemen içine aldı… Daha, daha fazlasını okumak istiyorum.” Linda Howard

Özet

Mackayla ilk kitapta yaşadıkları o kadar olaydan sonra artık Barrons ile birlikte yaşamaya başlamış ve her açıdan o kadar değişmiş haldedir ki sağ kalan tek kızını arayan babaları bile kızını görünce bir şeylerin değiştiğini anlıyor.

Karanlık gölgeler, doğa üstü canlılar, bitmek bilmeyen katlanarak artan cinayetler ile birlikte Mackayla kendini kapana kısılmış halde buluyor. Tabi bir yandan güvenlik güçleri de her konuda Mac ten şüphelendikleri için tüm olayların üstüne tuz biber ekiyor. Ama Mac’i takip eden sadece polisler değil?

Fae aleminde ki yaratıklarda Mac’in peşine düşmüş ve artık Mac’te kendinin bu dünyanın önemli bir parçası olduğunu kabullenmeye başlıyor.

Barrons her seferinde Mac’in hayatını kurtarmak için orada hazır bekliyor. Barrons’un ne olduğu, Mac’i sadece FGO dedektörü olarak mı yanında tuttuğu yoksa başka bir sebebin mi olduğu muamması devam ediyor.?

Bir önceki yazımız olan Kumandanı Öldürmek - Haruki Murakami başlıklı kitabımızda Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami, Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap indir ve Kumandanı Öldürmek Haruki Murakami ekitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.